Środki czystości BHP

Środki czystości BHP

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-20 z 39 pozycji

Aktywne filtry

Mydła w płynie i środki do dezynfekcji

W pełni zdajemy sobie sprawę, że zarówno prace budowlane, jak i naprawcze lub produkcyjne, często wiążą się nie tylko z zagrożeniem zdrowia, ale i zabrudzeniami, które należy usunąć. Dlatego oferta naszego sklepu internetowego została poszerzona o środki czystości BHP. W tej kategorii proponujemy Państwu mydła w płynie, jako produkt używany do dozowników, wykorzystywane na zapleczach sanitarnych. W asortymencie znajduje się również pasta do mycia rąk.

Dla mechaników oraz warsztatów samochodowych polecana jest również pasta do usuwania zabrudzeń, które nie poddają się działaniu zwykłego mydła. Nie tylko łatwo oczyszczą one skórę z plam, ale i nie podrażnią skóry, dzięki zastosowaniu składników chroniących jej powierzchnię. Ponadto nie zostały wykorzystane w nich żadne elementy, które mogłyby doprowadzić do zatkania kanalizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na środki BHP.

Profesjonalne środki sanitarne i BHP

Środki sanitarne stanowią bardzo ważny element wyposażenia każdej fabryki, magazynu, czy innego miejsca pracy, w którym istnieje ryzyko dużych zabrudzeń. Miejsca takie powinny być czyszczone odpowiednimi płynami, ponieważ dzięki temu będą one komfortowe dla każdego pracownika. Na środki czystości BHP składają się między innymi różnego rodzaju mydła do mycia rąk. Muszą one być przeznaczone do profesjonalnego stosowania oraz posiadać właściwości bakteriobójcze. Dodatkowo, nie powinny podrażniać rąk, ale wykazywać dobre właściwości pieniące. Pożądane jest także, aby w użyciu dobrze się spłukiwały, oraz oczywiście usuwały brud oraz nieprzyjemne zapachy.

Pasty BHP do mycia rąk

Pasty BHP do mycia rąk to środki do nieco większych i trudniejszych do usunięcia zabrudzeń. Posiadają one mączkę drzewną, która służy jako naturalny środek ścierny. Dodatkowo mają łagodne i skuteczne substancje myjące. Warto również wiedzieć, że nie podrażniają skóry, co przy częstym użytkowaniu jest bardzo ważną cechą. Co więcej, nie zawierają one piasku, przez co nie przyczyniają się do zatykania kanalizacji.

Czytaj więcej Zobacz mniej