Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Rękawice medyczne

Rękawice medyczne

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Rękawice medyczne - winylowe i nitrylowe

Stosowanie rękawic medycznych znacznie zmniejsza ryzyko zakażeń. Na dłoni człowieka znajdują się zanieczyszczenia oraz bakterie. Ze względu na specyfikę stosowania jest to ochrona rąk jednorazowego użytku.

Obecnie w sprzedaży posiadamy rękawicelateksowe, winylowe oraz nitrylowe które cieszą się większym powodzeniem ze względu na mniejsze występowanie alergii. Do wyboru klienta posiadamy w sprzedaży rękawice medyczne pudrowe, bezpudrowe, lateksowe, nitrylowe, winylowe, jałowe oraz specjalne rękawice chirurgiczne. Znajdują one zastosowanie w szpitalach, przychodniach, salonach kosmetycznych, gabinetach stomatologicznych i.t.p. W tej kategorii znajdziecie Państwo ofertę na rękawice medyczne, diagnostyczne, lateksowe, winylowe, nitrylowe, pudrowane i bezpudrowe, sterylne, jałowe itp.

Ochrona rąk z rękawiczkami medycznymi

Jakość wszelkiego rodzaju rękawic używanych do codziennej pracy odgrywa bardzo istotną role w zachowaniu bezpieczeństwa. Rozważając wybór rękawic medycznych, pamiętać należy o ich dopasowaniu do wykonywanej pracy. Jest to niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa użytkownika. Ich jakość i trwałość gwarantować też musi bezpieczeństwo osób, którym świadczona jest usługa. Prócz zastosowania rękawice medyczne różnią się materiałem, jakością, grubością, wykończeniem brzegów mankietów. Rękawice umieszczone w tej zakładce stosowane są najczęściej w medycynie, laboratoriach, stomatologii, kosmetologii. Im trudniejsze warunki pracy, tym ważniejszy jest jej komfort i bezpieczeństwo. Zatem źle dopasowane rękawice skutecznie mogą to obniżyć, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić wykonanie zadania. Tym samym istotnym staje się fakt, by rękawice nie krępowały ruchu. Ważnym dla oceny jakości rękawic medycznych jest z pewnością ich elastyczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak rozerwanie, przecięcie i przekłucie, jak również ich wytrzymałość podczas pracy. W naszej ofercie rękawic medycznych znajdą Państwo szeroki wybór rękawic, w różnych wariantach i cenach.
Czytaj więcej Zobacz mniej