Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej
Kolor
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Rękawice medyczne 

Stosowanie rękawic medycznych znacznie zmniejsza ryzyko zakażeń. Na dłoni człowieka znajdują się zanieczyszczenia oraz bakterie. Ze względu na specyfikę stosowania jest to ochrona rąk jednorazowego użytku.

Obecnie w sprzedaży posiadamy rękawice lateksowe, winylowe oraz nitrylowe które cieszą się większym powodzeniem ze względu na mniejsze występowanie alergii. Do wyboru klienta posiadamy w sprzedaży rękawice medyczne pudrowe, bezpudrowe, lateksowe, nitrylowe, winylowe, jałowe oraz specjalne rękawice chirurgiczne. Znajdują one zastosowanie w szpitalach, przychodniach, salonach kosmetycznych, gabinetach stomatologicznych i.t.p. W tej kategorii znajdziecie Państwo ofertę na rękawice medyczne, diagnostyczne, lateksowe, winylowe, nitrylowe, pudrowane i bezpudrowe, sterylne, jałowe itp.
Jakość wszelkiego rodzaju rękawic używanych do codziennej pracy odgrywa bardzo istotną role w zachowaniu bezpieczeństwa. Rozważając wybór rękawic medycznych, pamiętać należy o ich dopasowaniu do wykonywanej pracy. Jest to niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa użytkownika. Ich jakość i trwałość gwarantować też musi bezpieczeństwo osób, którym świadczona jest usługa. Prócz zastosowania rękawice medyczne różnią się materiałem, jakością, grubością, wykończeniem brzegów mankietów. Rękawice umieszczone w tej zakładce stosowane są najczęściej w medycynie, laboratoriach, stomatologii, kosmetologii. Im trudniejsze warunki pracy, tym ważniejszy jest jej komfort i bezpieczeństwo. Zatem źle dopasowane rękawice skutecznie mogą to obniżyć, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić wykonanie zadania. Tym samym istotnym staje się fakt, by rękawice nie krępowały ruchu. Ważnym dla oceny jakości rękawic medycznych jest z pewnością ich elastyczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak rozerwanie, przecięcie i przekłucie, jak również ich wytrzymałość podczas pracy. W naszej ofercie rękawic medycznych znajdą Państwo szeroki wybór rękawic, w różnych wariantach i cenach.
Czytaj więcej Zobacz mniej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki