Kategorie

NIROFLEX

NIROFLEX

Historia firmy NIROFLEX Premium Protection rozpoczyna się w 1920 roku. W swoim niemieckim mieście Mühlacker, Friedrich Münch założył firmę, która specjalizuje się w produkcji siatki nieprzesiarkowej i siatkowej dla torebek, torebek i akcesoriów. Innowacyjność towarzyszyła firmie od samego początku. W połowie XX w. nastąpiło ogromne ożywienie, które wyznaczyło kierunek rozwoju firmy. W 1968 roku firma zademonstrowała pierwszą rękawicę ochronną ze spawanej siatki oczkowej.


Obecnie, pod nadzorem drugiej generacji rodziny Münch, Friedrich Münch GmbH + Co KG jest przedsiębiorstwem niezwykle dynamiczny w interesach na całym świecie. Marki niro flex i niro S są symbolem produktów wysoce innowacyjnych i rozwiązań oraz bezkonkurencyjnej jakości.


Celem firmy jest oferowanie możliwie, jak najlepszej odzieży ochronnej dla pracowników. Zawsze dba o potrzeby swoich klientów. Odgrywa wiodącą rolę na światowym rynku urządzeń bezpieczeństwa dla przemysłu spożywczego. Wprowadza nowe projekty, nowe technologie i nowe produkty, przez co zapewnić chce pracownikom bezpieczeństwo.


Firma wykorzystuje wiedzę i innowacje, także dla maksymalnej ochrony i bezpieczeństwa swoich pracowników. Działa w sposób zrównoważony i dba o pozycję firmy odpowiedzialnej społecznie i etycznie.


Wielopokoleniowość firmy pcha ją ku przyszłości. Zrównoważony rozwój, ochrona środowiska, bezpieczeństwo i jakość to jej najważniejsze cele korporacyjne. Jest partnerem odpowiedzialnym, również jeżeli chodzi o ochronę zasobów naturalnych. Swe produkty wytwarza w sposób neutralny dla środowiska i oszczędzający zasoby. NIROFLEX Premium Protection jest zwolennikami energii odnawialnej. Zobowiązanie wobec planety jest dla firmy nie tylko na dzisiaj, ale i dla wspólnej przyszłości.


Rękawice NIROFLEX są odporne na przecięcie, chronią podczas operacji krojenia z użyciem noży, ostrzy i pił z napędem używanych w zakładach przetwórstwa żywności i w przemyśle tekstylno-skórzanym, pasuje na prawą i lewą rękę.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki