Marka Dickies

Dickies to legendarna marka odzieżowa, założona w Fort Worth w Teksasie w 1922 roku. Na początku była niewielką firmą produkującą odzież roboczą. Bardzo szybko zyskała, jednak na popularności, dzięki bezkompromisowej jakości szytych ubrań. Dziś Dickies jest jednym z największych graczy w tej kategorii na świecie. Marka Dickies to między innymi solidne ubrania streetwearowe, które nie nadają się na każdą okazję, jednak na co dzień i do pracy, oczywiście pod warunkiem, że nie obowiązuje tam dress code. Ze względu na swoje właściwości, wygodę i trwałość doceniane od wielu lat przez fanów sportów ekstremalnych na całym świecie.

Początkowo główną gałęzią produkcji Dickies były mundury dla amerykańskich żołnierzy oraz odzież robocza. Z czasem profil firmy uległ zmianie. W ofercie firmy zaczęła pojawiać się także odzież medyczna, która cieszy się dużą popularnością. Po odzież medyczną Dickies sięgają lekarze, pielęgniarki, kosmetyczki oraz pomocniczy personel medyczny. Wszyscy jej odbiorcy doceniają niesamowitą wygodę, innowacyjność i doskonałą jakość poszczególnych ubrań.

Dickies to nadal odzież robocza, popularnością cieszą się modele ostrzegawcze.

Odzież robocza o marce handlowej Dickies jest sławna na całym świecie z powodu jej właściwości, wygody oraz trwałości. Jest polecana i używana w wielu gałęziach przemysłu, od rolnictwa i upraw ogrodowych do budownictwa i przemysłu petrochemicznego.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz