BEZPIECZEŃSTWO BHP

Najlepsze środki ochrony na stanowisku pracy

Oprócz stałych pozycji w naszej hurtowni staramy się zwiększać asortyment oraz realizujemy zamówienia indywidualne. Oferowany przez nas towar pochodzi od producentów krajowych i zagranicznych. Dbamy aby towar w naszej firmie był najwyższej jakości, dostarczony przez firmę kurierską w jak najszybszym czasie.

Pracodawca jest obowiązany dostarczyć pracownikowi nieodpłatnie odzież oraz buty robocze, spełniające wymagania określone w Polskich Normach, jeżeli odzież własna pracownika może ulec zniszczeniu lub znacznemu zabrudzeniu albo ze względu na wymagania technologiczne, sanitarne lub Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Asortymenty odzieży i obuwia roboczego, przewidywane okresy ich użytkowania należy dostosować do warunków pracy odpowiednich dla danego miejsca. Konieczna jest również ocena zagrożeń występujących w miejscu wykonywania pracy. Hurtownia Bezpieczeństwo BHP oferuje pełen asortyment. W naszej ofercie znajduje się: odzież robocza, buty robocze, ochrona dróg oddechowych (maski i półmaski), kaski, hełmy, rękawice robocze, sprzęt do pracy na wysokości, ochrona oczu i słuchu. Realizujemy dostawy maksymalnie w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Jeżeli potrzebujecie Państwo towaru pod indywidualne zamówienie, jesteśmy w stanie je zrealizować. Zaopatrujemy duże oraz małe firmy, warsztaty, gabinety lekarskie, sklepy i inne.

Zadbaj o bezpieczeństwo z Bezpieczeństwo BHP

Prace przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych wymagają szczególnych metod oraz środków ochrony. Przestrzeganie przepisów i zasad bhp jest podstawowym obowiązkiem każdego pracownika. W szczególności pracownik obowiązany jest używać sprzętu takiego jak: - rękawice elektroizolacyjne - buty elektroizolacyjne - maty elektroizolacyjne - kask ochronny Praca powinna być wykonywana zgodnie z przepisami bhp i p. pożarowymi.

Hurtownia BEZPIECZEŃSTWO BHP działa kompleksowo w zakresie zaopatrzenia małych i dużych firm w art. BHP. Naszym celem jest profesjonalna obsługa przedsiębiorstw w art. t.j.: odzież ochronną, rękawice robocze, obuwie ochronne, ochronniki dróg oddechowych, ochronniki słuchu, oczu itp.. Ze względu na wymagania rynku oraz elastyczność w stosunku do przepisów BHP proponujemy szeroki asortyment towaru.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.