Komfort pracy na zewnątrz przy wiosennej zmiennej pogodzie

Ochrona przed deszczem

Odzież chroniąca przed deszczem i wodą gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie przed opadami atmosferycznymi. Oprócz tego umożliwia skórze oddychać i odprowadzać wilgoć oraz pot, co oczywiście wpływa pozytywnie na komfort pracy.

Właśnie przyszła długo oczekiwana wiosna, a wraz z nią pojawiać będą się wiosenne opady deszczu. Wiosna, to także okres kiedy występują wahania temperatur. Oznacza to, że praca na zewnątrz może przynieść niesprzyjające warunki do jej wykonywania. Nie oznacza to jednak, że możemy z niej zrezygnować. Część branż i zawodów wymaga bowiem wykonywania obowiązków służbowych właśnie na powietrzu, niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych. Wiosna to czas, kiedy pracodawca pomyśleć musi o profesjonalnej odzieży przeciwdeszczowej. Wiosną rozpoczyna się wiele dodatkowych prac na świeżym powietrzu, dlatego należy wyposażyć pracowników w odpowiednią odzież ochronną. W deszczowych warunkach nieoceniona będzie wodoszczelna, oddychająca i chroniąca przed wiatrem odzież ochronna. Oferujemy na stronie Odzież przeciwdeszczowa duży wybór odzieży ochronnej, w tym tej przystosowanej do omawianych warunków atmosferycznych.
W kategorii odzieży przeciwdeszczowej znaleźć można: kurtki ochronne, płaszcze, kombinezonyobuwie robocze i ochronne przystosowane to prac na otwartej przestrzeni oraz inne akcesoria niezbędne podczas deszczowej pory.

Płaszcze, kurtki, poncho przeciwdeszczowe

Niezależnie od tego, czy jest to gwałtowna burza, ulewny deszcz czy słota zadaniem przeciwdeszczowej kurtki i płaszcza jest ochrona przed wodą. W tej kategorii asortyment jest bardzo szeroki. Kurtki mogą być lekkie i cienkie, ocieplane, wyposażone w kaptur, pasy odblaskowe oraz inne mniej lub bardziej przydatne elementy. Przede wszystkim kurtka przeciwdeszczowa zapewnić ma dużą swobodę oraz wygodę podczas użytkowania, elastyczność i doskonałą ochronę przed wiatrem oraz deszczem.
W przypadku ochronnego płaszcza znakomicie sprawdzają się zarówno płaszcze jednorazowe, jak i wielokrotnego użytku. Niezastąpione w sytuacji, gdzie warunki atmosferyczne mogą być zaskoczeniem podczas wykonywania pracy. Zaletą takich płaszczy jest lekkość oraz to, że zajmują mało miejsca - mieszczą się w kieszeni lub w torbie z narzędziami.

Spodnie przeciwdeszczowe

To niesamowicie ważny element odzieży przeciwdeszczowej. Ich wodoodporna powłoka materiału zapewni doskonałą ochronę przed deszczem, zagwarantuje skórze oddychanie i zapewni komfort pracy nawet podczas gwałtownej burzy. Najczęściej wykończone ściągaczem, a u dołu wyposażone w dodatkowe zapięcie dzięki czemu można zwęzić dół nogawki, tak by ograniczyć dostawanie się wiatru.

Komplety przeciwdeszczowe

Komplet przeciwdeszczowy składa się ze spodni i kurtki. Jest tak skonfigurowany, aby dokładnie  zabezpieczał wykonującego obowiązki służbowe pracownia przed deszczem i często towarzyszącym mu wiatrem. Zestaw taki nie ogranicza ruchów i zapewnia dużą swobodę oraz wygodę podczas użytkowania.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.