Odzież przeciwdeszczowa dla pracowników

Niesprzyjające warunki meteorologiczne mogą być utrudnieniem dla pracowników, podczas wykonywania pracy na zewnątrz. Deszczowa pogoda nie stanowi jednak problemu, gdy pracodawca zapewni zatrudnionym odpowiedni do aury strój. Przeciwdeszczowa odzież robocza ochroni przed wilgocią i pozwoli na komfortowe i bezpieczne wykonywanie powierzonych zadań. Nieprzemakalna odzież sprawdzi się nie tylko w pracy, ale i w wolnym czasie. Wodoodporna odzież robocza BHP zapewnia komfort w każdych warunkach. Wielogodzinna praca na powietrzu nie będzie stanowić problemu, gdy strój będzie odpowiednio dobrany do aktualnych warunków pogodowych. Najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo, w tym ochrona zdrowia i życia, dlatego ważnym elementem biorąc pod uwagę deszczową pogodę jest zadbanie o odpowiednią widoczność pracowników – odzież z elementami fluorescencyjnymi, dostępna na naszej stronie w zakładce ODZIEŻ PRZECIWDESZCZOWA.

Na wiosenne deszcze

Wiosna oznacza częste opady deszczu. Nie straszne nam już zimno, jednak wahania temperatur zdarzające się w tym okresie mogą stanowić znaczący problem. W tym okresie, niestety przytrafić mogą się prace, które zaskoczą nagłą ulewą. W takich przypadkach niezbędna staje się profesjonalna odzież przeciwdeszczowa dostępna na naszej stronie w zakładce ODZIEŻ PRZECIWDESZCZOWA, która zapewni ochronę i komfort pracy.

W związku z tym, iż wiele zawodów, bądź nawet prac doraźnych wykonywanych jest na zewnątrz pomieszczeń, ich wykonawcy narażeni są na działanie warunków atmosferycznych, w tym opadów deszczu. Przy wykonywaniu pracy w deszcz, robót w kanałach czy grotach lub podobnych miejscach, po prostu w trudnych warunkach pogodowych niezbędna jest odzież przeciwdeszczowa, której dobór zależy od wykonywanych czynności.

Praktyczna odzież, nie tylko do pracy

Przeciwdeszczowy płaszcz z kapturem chroni przed deszczem i wiatrem. Często wyposażony w system wentylacji oraz rękawy ze ściągaczami idealnie sprawdza się w chłodne dni. Płaszcz taki, wyposażony w kaptur oraz dodatkowe elementy np. funkcjonalne kieszenie sprawdza się nie tylko podczas wykonywania pracy. Jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca dzięki czemu doskonale sprawdza się również w podróży, czy pieszych wyprawach.

Kurtka z kapturem

stanowi nieodzowny element odzieży przeciwdeszczowej, gdy warunki atmosferyczne są niesprzyjające. Jednak przy wyborze, takiej kurtki sugerować należy się porą roku. Latem i wiosną należy zatem wybrać lżejszą wersję z oferowanych modeli. Specjalnie wyprofilowany kaptur w jaki zaopatrzona jest kurtka, zapinane na rzepy pojemne kieszenie i jakość tkaniny powodują, iż wszystkie kurtki idealnie sprawdzają się zarówno na co dzień jak i do pracy.


Przeciwdeszczowe spodnie są gwarancją komfortu, tam gdzie kurtka nie chroni. Ich praktyczny i ergonomiczny krój zapewnia pracownikowi swobodę ruchu, i jak inne elementy przeciwdeszczowej garderoby idealnie chroni przed wiatrem i deszczem.


Kurtka przeciwdeszczowa BHP w wersji odblaskowej

stanowi dodatkową ochronę dzięki fluorescencyjnym elementom oprócz tego, że jest odpowiednią ochroną przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, gdy zadania wykonywane są pod gołym niebem.
Dodatkowo kurtka w wersji odblaskowej, spodnie czy peleryna przeciwdeszczowa gwarantują świetną widzialność w każdych warunkach, także o zmroku.

Odpowiednie zabezpieczenie

Warunki atmosferyczne często ograniczają wykonywanie obowiązków zawodowych, a czasem wręcz je uniemożliwiają. Można jednak skutecznie zabezpieczyć się przed wilgocią i chłodem, sięgając po odzież przeciwdeszczową.

Przed wychłodzeniem organizmu, a co za tym idzie przeziębieniem i częstymi po nim powikłaniami oraz absencją w pracy chronić będą niezawodne płaszcze, kurtki z kapturem, kombinezony, spodnie, peleryny oraz całe zestawy ubrań. Ta bardzo funkcjonalna odzież przeciwdeszczowa posiada właściwości ochronne odpowiadające wymogom BHP. Poza funkcją zabezpieczającą zapewnia komfort i swobodę ruchów w trakcie wykonywania pracy.

W naszej ofercie w zakładce ODZIEŻ PRZECIWDESZCZOWA znajduje się praktyczna i niezawodna odzież przeciwdeszczowa: kurtki i płaszcze, spodnie, poncho oraz komplety dostępne są w różnych fasonach i kolorach.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.