Szkolenia BHP

Zdjęcie pochodzi ze strony freepik.com

Szkolenie bhp dla pracowników i pracodawców=

Bezpieczeństwo i higiena pracy to zbiór przepisów i czynności mających na celu bezpieczne i efektywne wykonywanie pracy.

Duża część pracowników na myśl o okresowym szkoleniu BHP kreci nosem albo z zadowoleniem traktują je jako przerwę w pracy. Na podstawie szkoleń BHP zakład pracy dopasowuje miejsce i czas jej wykonywania. Nad tym wszystkim czuwa Państwowa Inspekcja Pracy oraz częściowo kodeks pracy. Pracownik oraz pracodawca zobowiązani są do przestrzegania przepisów BHP. W trosce o obie strony powinny być przestrzegane: czas pracy, pracownik powinien być odpowiednio ubrany oraz posiadać odpowiedni sprzęt do wykonywania pracy oraz odpowiednie buty robocze. Odpowiedni ubiór i zabezpieczenia świadczą o pracowniku i pracodawcy są niejako wizytówką firmy. Dlatego dobór odpowiedniej ochrony jest sprawą pierwszoplanową przed przystąpieniem do pracy.

Jako hurtownia BHP możemy zapewnić kompleksową ochronę, wyposażyć pracowników w sprzęt ochronny i roboczy. Dysponujemy ochroną: głowy, ciała, sprzedajemy odzież ochronną, roboczą, rękawice ochronne, robocze, ochronę słuchu, ochronę przed upadkiem, obuwie ochronne i robocze, ochronę dróg oddechowych itp.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.