Rękawice ochronne dla mechaników RMC-TUKK XL

  Indeks: RMC-TUKK

  Raw-Pol R.E.I.S.

  31.30 zł
  netto

  31.30 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

  Rękawice ochronne powstały ze skóry koziej znanej nie tylko z atrakcyjnego wyglądu, ale również wytrzymałości. W celu uzyskania jeszcze lepszych parametrów skóra została połączone z oddychającym materiałem – spandex. 

  Do wykonania części chwytnej posłużył jeden kawałek skóry, dlatego określa się je jako całodłonicowe. Taki sposób szycia umożliwia uzyskanie jeszcze trwalszego i bardziej odpornego na przetarcia produktu. 

  Część wierzchnia powstała z najlepszej jakości czterokierunkowego spandexu utrzymanego w kolorze czarnym. Z kolei kozia skóra posłużyła do uszycia części chwytnej. 

  Na uwagę zasługują wstawki TPR znajdujące się zarówno na kostkach, jak i palcach. Ten dodatek ma na celu ochronę dłoni przed otarciami, urazami i kontuzjami. 

  Część chwytna spełnia swoje zadanie, dzięki zastosowaniu dodatkowego podszycia z EVA. Rękawice są nie tylko wygodne, ale jednocześnie pozwalają zmniejszyć ryzyko powstawania otarć oraz odcisków (nawet w trakcie wielogodzinnej pracy). 

  Rękawice doskonale przylegają, czyli użytkownik zapobiega przedostawaniu szkodliwych substancji i innych czynników do środka. W tym celu zastosowano specjalne rzepy umieszczone w nadgarstkach. 

  Prezentowany model jest wykorzystywany przede wszystkim w trakcie prac mechanicznych. 

  Producent wyposażył rękawiczki w zawieszkę, która poprawia wygląd i jednocześnie świetnie sprawdza się w trakcie różnorodnych prezentacji. 

  Rękawiczki ochronne są zgodne z normą EN ISO 21420. Rozm. XL.

  RMC-TUKK

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii