Gaśnica proszkowa 9 kg OGP-9XABC-E

Indeks: OGP-9XABC-E

OGNIOCHRON

240,00 zł
netto

240,00 zł
brutto
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Gaśnica proszkowa powstała w celu gaszenia pożarów grupy ABC. Sprzęt wyprodukowano przy pomocy wytrzymałych materiałów, a za dodatkowe wzmocnienie odpowiada trwała powłoka lakiernicza. 

W gaśnicy znajduje się zbiornik stalowy głęboko tłoczony, który przyczynia się do komfortowego użytkowania. Korzystanie z gaśnicy jest bardzo wygodne, dzięki wskaźnikowi ciśnienia – dzięki niemu można bezustannie sprawdzać ciśnienie w sprzęcie.

Na wygodę w trakcie gaszenia pożarów wpływa wąż ogrodowy, który odgrywa bardzo ważną rolę w trakcie kierowania strugą proszku gaśniczego. Emisja środka gaśniczego nie musi zawsze odbywać się w taki sam sposób. Dostępny jest zawór szybko otwieralny – ułatwia czasowe przerwanie wydobywania się środka gaśniczego oraz ponowne wznowienie, jeśli zaistnieje taka konieczność. 

Gaśnica proszkowa jest niezawodnym sprzętem wykorzystywanym przy wybuchach pożarów. To sprzęt wygodny, nieskomplikowany i niezawodny. 

To bezpieczny sposób radzenia sobie z niespodziewanymi płomieniami, a co ważniejsze, gaśnicę można wielokrotnie napełniać. W tym celu trzeba udać się do Autoryzowanych Zakładów Serwisowych. 

Prezentowane urządzenie charakteryzuje się wysoką skutecznością gaśniczą: 233B C.

Gaśnica działa przez optymalny czas 15 sekund, a zakres temperatury, kiedy można jej używać, zaczyna się od -30°C a kończy na +60°C. 

Co ważne wykorzystanie dobrej jakości proszku umożliwia gaszenie pożarów wywołanych przez urządzenie elektryczne, których napięcie wynosi do 245 kV (Instytut Energetyki Nr EWN/06/E/07d). 

Urządzenie gaśnicze cieszy się największą popularnością w energetyce, transporcie kolejowym, zakładach przemysłowych, magazynach, hurtowniach oraz  garażach. Doskonale sprawdza się w autobusach oraz samochodach ciężarowych. 

Gaśnice tego typu można spotkać także w górnictwie (opinia CSRG nr 26/2008).

Urządzenie jest pojemne i bezpieczne, ale na uwagę zasługuje także wygoda w trakcie użytkowania. Do zestawu dołączono uchwyt, który odpowiada za mocowanie gaśnicy na ścianie. 

Sprzęt doskonale nadaje się do najbardziej ochrony pomieszczeń i budynków, dzięki przestrzeganiu wymagań europejskiej normy PN-EN3 w oparciu o system jakości ISO 9001potwierdzony certyfikatem. 

OGP-9XABC-E

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii