Gaśnica proszkowa 9 kg OGP-9XABC-E

  Indeks: OGP-9XABC-E

  OGNIOCHRON

  250.00 zł
  netto

  250.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Gaśnica proszkowa powstała w celu gaszenia pożarów grupy ABC. Sprzęt wyprodukowano przy pomocy wytrzymałych materiałów, a za dodatkowe wzmocnienie odpowiada trwała powłoka lakiernicza. 

  W gaśnicy znajduje się zbiornik stalowy głęboko tłoczony, który przyczynia się do komfortowego użytkowania. Korzystanie z gaśnicy jest bardzo wygodne, dzięki wskaźnikowi ciśnienia – dzięki niemu można bezustannie sprawdzać ciśnienie w sprzęcie.

  Na wygodę w trakcie gaszenia pożarów wpływa wąż ogrodowy, który odgrywa bardzo ważną rolę w trakcie kierowania strugą proszku gaśniczego. Emisja środka gaśniczego nie musi zawsze odbywać się w taki sam sposób. Dostępny jest zawór szybko otwieralny – ułatwia czasowe przerwanie wydobywania się środka gaśniczego oraz ponowne wznowienie, jeśli zaistnieje taka konieczność. 

  Gaśnica proszkowa jest niezawodnym sprzętem wykorzystywanym przy wybuchach pożarów. To sprzęt wygodny, nieskomplikowany i niezawodny. 

  To bezpieczny sposób radzenia sobie z niespodziewanymi płomieniami, a co ważniejsze, gaśnicę można wielokrotnie napełniać. W tym celu trzeba udać się do Autoryzowanych Zakładów Serwisowych. 

  Prezentowane urządzenie charakteryzuje się wysoką skutecznością gaśniczą: 233B C.

  Gaśnica działa przez optymalny czas 15 sekund, a zakres temperatury, kiedy można jej używać, zaczyna się od -30°C a kończy na +60°C. 

  Co ważne wykorzystanie dobrej jakości proszku umożliwia gaszenie pożarów wywołanych przez urządzenie elektryczne, których napięcie wynosi do 245 kV (Instytut Energetyki Nr EWN/06/E/07d). 

  Urządzenie gaśnicze cieszy się największą popularnością w energetyce, transporcie kolejowym, zakładach przemysłowych, magazynach, hurtowniach oraz  garażach. Doskonale sprawdza się w autobusach oraz samochodach ciężarowych. 

  Gaśnice tego typu można spotkać także w górnictwie (opinia CSRG nr 26/2008).

  Urządzenie jest pojemne i bezpieczne, ale na uwagę zasługuje także wygoda w trakcie użytkowania. Do zestawu dołączono uchwyt, który odpowiada za mocowanie gaśnicy na ścianie. 

  Sprzęt doskonale nadaje się do najbardziej ochrony pomieszczeń i budynków, dzięki przestrzeganiu wymagań europejskiej normy PN-EN3 w oparciu o system jakości ISO 9001potwierdzony certyfikatem. 

  OGP-9XABC-E

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii