Gaśnica przewoźna śniegowa OGAS-20B-E

  Indeks: OGAS-20B-E

  OGNIOCHRON

  3.870.00 zł
  netto

  3 870.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Gaśnica przewoźna śniegowa ma specjalny bezszwowy zbiornik, który zwraca uwagę głębokim tłoczeniem. Warstwa zewnętrzna to powłoka lakiernicza znana z trwałości. Gaśnica przez długi czas zachowuje atrakcyjny wygląd i nie widać po niej żadnych oznak zużycia. 

  Urządzenie ma 5-metrowy wąż gumowy, na którego końcu znajduje się prądownica. To ten element odgrywa dużą rolę w trakcie prowadzenia strumienia środka gaśniczego. Wąż nie powoduje nadmiernego przeciążenia, dzięki czemu ułatwia trafianie do celu. 

  Na uwagę zasługuje poręczny wózek, dzięki któremu jest możliwe szybkie oraz bezproblemowe transportowanie urządzenia gaśniczego. 

  Gaśnica jest nie tylko wytrzymała i pojemna, ale na uwagę zasługuje także brak problemów w trakcie obsługiwania urządzenia oraz jego niezawodność. 

  Urządzenie ma przypisaną skuteczność gaśniczą na poziomie 89B. 

  Sprzęt zapewnia 18 sekund pracy po zwolnieniu blokady. 

  Gaśnica może być używana w niskiej temperaturze od -20°C, ale zastosowanie odpowiednich środków oraz materiałów sprawia, że można z niej korzystać nawet w temperaturze +60°C.

  Gaśnica przewoźna śniegowa doskonale sprawdza się w energetyce, przemyśle petrochemicznym oraz chemicznym. To rozwiązanie wykorzystywane do zapobiegania pożarom w magazynach, w których znajdują się ciecze oraz gazy palne. Sprzęt przydaje się w lakierniach oraz halach przemysłowych.

  Urządzenie gaśnicze szybko gasi pożary, które wybuchły w pomieszczeniach. 

  Produkcja sprzętu odbywa się z zastosowaniem najlepszej technologii oraz wytrzymałych materiałów, dlatego gaśnice spełniają wymagania normy PN-EN 1866-1 oraz Dyrektywy Bezpieczeństwa PED 97/23/EC. 

  Produkt pod zamówienie. Czas oczekiwania około 10 dni.

  OGAS-20B-E

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii