ClickCease

Rękawice ochronne ocieplane dedykowane do prac z ekranami dotykowymi RSKIMAX-WIN

Indeks: RSKIMAX-WINM

Raw-Pol R.E.I.S.

30,00 zł
netto

30,00 zł
brutto
Rozmiar
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.

Rękawice ochronne powstają z trzech różnych materiałów, które charakteryzują się wytrzymałością i komfortem w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych albo prac w obrębie domu. 

Do wykonania części wierzchniej posłużył czarny poliester, a część chwytna zyskała pożądane właściwości, dzięki skórze syntetycznej. 

Aby poprawić komfort termiczny, zastosowano ocieplaną tkaninę THINSULATE odpowiadającą za wygodę przy noszeniu i izolację cieplną. 

Przedstawiony model rękawiczek jest wodoszczelny oraz wiatroporny. 

Woda i wiatr nie dostaną się do środka, dzięki wykorzystanym ściągaczom, które wpływają na wygodę noszenia, rękawice można nosić także w wymagających warunkach zimowych. To wybór osób trenujących zimowe sporty oraz zajmujących się mniej bądź bardziej zaawansowanymi pracami mechanicznymi. 

Rękawice ochronne ocieplane to doskonały wybór w przypadku kierowców, drogowców, a także kadry kierowniczej sprawującej nadzór nad wykonywanymi czynnościami. Sprawdzą się także do prac z ekranami dotykowymi. 

Na szczególną uwagę zasługują zawieszki znajdujące się na rękawicach – wpływają na poprawę wyglądu i jednocześnie można ich używać na wszelkiego rodzaju prezentacjach. 

W trakcie produkcji przestrzegano wymagań normy EN ISO 21420. 

RSKIMAX-WINM

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii