Półmaska przeciwpyłowa z zaworkiem typ FFP2 10 szt.

  Półmaska przeciwpyłowa z zaworkiem typ FFP2V 10 szt.

  Indeks: MAS-CR-FFP2V

  Raw-Pol R.E.I.S.

  27.00 zł
  netto

  27.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Półmaska przeciwpyłowa z zaworkiem typ FFP2 chroni twarz przed nietoksyczny oraz średnio toksycznymi aerozolami, które znajdują się w stanie płynnym bądź stałym, a ich stężenie nie przekraczają 12,5xOEL lub 10xAPF (NDS). Na uwagę zasługują elastyczne gumki odgrywające dużą rolę w zapewnieniu szczelności oraz ochronie przed szkodliwymi oparami.
  W półmasce wentyl wdechowy znajduje się z przodu, a klamra wykonana z metalu umieszczona na wysokości nosa zapewnia maksymalne bezpieczeństwo (umieszcza się ją na zewnętrzne stronie półmaski). Dzięki piankowej poduszce na nosie nie pojawiają się odgniecenia, czyli w trakcie noszenia można uniknąć nieprzyjemnego uczucia ściskania.
  Na uwagę zasługuje owalny kształt półmaski. Właściwe proporcje oraz wykorzystanie odpowiednich materiałów sprawia, że półmaska chroni przed niewielkimi cząsteczkami unoszącymi się w powietrzu, mgłą olejową, dymem metalicznym, ozonem oraz różnymi pyłkami.
  Cenne właściwości prezentowanego modelu można wykorzystywać w trakcie obróbki metali oraz drewna, sprawdzą się także w trakcie zimy, kiedy zła jakość powietrza wymaga stosowania półmasek antysmogowych. Używa się jej także przy malowaniu oraz szlifowaniu.
  Atrakcyjne pudełko sprawia, że półmaski prezentują się bardzo dobrze, a do tego są chronione przed zniszczeniem czy zabrudzeniem.
  Dodatkowe informacje:
  - maska jest zgodna z normą EN149,
  - w jednym opakowaniu znajduje się 10 sztuk.

  MAS-CR-FFP2V

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii