KASK OCHRONNY JSP EVO3 SR LINESMAN DO PRAC NA WYSOKOŚCI

  KASK OCHRONNY JSP EVO3 SR LINESMAN DO PRAC NA WYSOKOŚCI

  Indeks: KAS-EVO3LINESW

  JSP

  59.00 zł
  netto

  59.00 zł
  brutto

  Hełm z krótkim daszkiem EVO3 LINESMAN SR JSP, KAS-EVO3LINES

  Kolor
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  • wykonany z tworzywa HDPE
  • regulacja w obwodzie pasa głównego w zakresie 53-64 cm za pomocą przesuwnego zapięcia
  • wyposażony w wygodny i łatwy w użyciu 4-punktowy pasek podbródkowy
  • więźba tekstylna z terylenu dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika
  • w części przedniej bawełniany napotnik pokryty porowatym poliuretanem
  • chroni przed porażeniem prądem elektrycznym o wartości skutecznej napięcia do 1000 V
  • otwory na bokach hełmu umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów: KAS-EVO-HOLDSUR, KAS-EVO-OSCON, KAS-EVO-OTSURCON
  • przystosowany do użytkowania w zakresie temperatur od -30°C do +50°C
  • duża powierzchnia na umieszczenie logo z przodu, z tyłu oraz po bokach hełmu
  • odporny na odpryski stopionego metalu
  • hełm przeznaczony do prac na wysokościach

  Czasami korzystanie ze specjalnych nakryć głowy jest konieczne. Sklep online Bezpieczenstwo-BHP.pl bierze to pod uwagę, dlatego w naszym asortymencie znalazł się między innymi kask ochronny JSP EVO3. Aktualnie to jeden z tańszych, a zarazem bardziej uniwersalnych kasków w tej kategorii. Spisuje się dobrze w warunkach prac wysokościowych, aczkolwiek można go stosować również w innych sytuacjach – na przykład jako wyposażenie zwiedzających górskie parki krajobrazowe. Staranne wykonanie przesądza o bezpieczeństwie głowy.

  Solidny kask ochronny JSP EVO3 – tanio i z ekspresową dostawą

  Jesteśmy gotowi, aby dostarczyć ten produkt każdemu zamawiającemu w naprawdę niedługim czasie. Wystarczy jedynie zwrócić się do nas i złożyć zamówienie. Wszyscy Klienci mogą być pewni atrakcyjnej ceny, o jaką trudno w innych punktach sprzedaży – internetowych jak i stacjonarnych. Niezwykle wytrzymały kask ochronny JSP EVO3 to optymalna propozycja dla pracowników wielu firm czy fachowców realizujących zlecenia na wysokościach.

  • spełnia wymagania norm EN397 oraz EN50365
  • Kolory: biały i żółty w ciągłej sprzedaży. Pozostałe kolory: czerwony, pomarańczowy, niebieski i zielony po zamówienie w ilościach kartonowych po 10 szt..
  • Kat.III
  • Okres używalności 10 lat od daty produkcji kasku. 5 lat od daty wydania do użytkowania.

  Trwałe hełmy ochronne BHP

  Podczas pracy czy to na placu budowy, w fabryce, bądź też kopalni, Ochrona głowy pracownika jest niezwykle istotna. Także w trakcie budowy więźby dachowej czy wykonywaniu innych groźnych prac, kask będzie niezbędnym elementem wyposażenia każdego pracownika. To właśnie tam narażeni są oni szczególnie na urazy głowy, które jak wiadomo należą do jednych z najbezpieczniejszych. Z tego też powodu bardzo ważne jest, aby inwestować w dobrej jakości kaski ochronne BHP, które zapewnią pracownikom komfort i ochronę w razie ewentualnych niebezpieczeństw. Należy pamiętać o tym, że niektóre urządzenia na placu budowy czy innym miejscu pracy, również mogą spowodować trwały uszczerbek na zdrowiu. Właśnie dlatego nie należy lekceważyć przepisów i zabezpieczać się w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Warto też wiedzieć, że możecie Państwo kaski ochronne personalizować, bowiem posiadamy w naszej ofercie szeroki wybór różnych kolorów.

  Dzięki temu możemy sprawić, że nasi pracownicy będą spójni także pod względem estetycznym. Możemy to wykorzystać także do zróżnicowania funkcji poszczególnych osób, dzięki czemu z pewnością będzie o wiele prościej odnaleźć dane osoby, gdy będziemy ich potrzebować. Kaski budowlane tworzone są tak, aby jak najlepiej dopasowywały się do głowy użytkownika. Często posiadają pokrętło z tyłu, które umożliwia regulację. Dodatkowo, mając uniwersalne otwory po bokach, umożliwiają ewentualne zamocowanie nauszników. 

  Dobrze dopasowany kask to jeden z najbardziej skutecznych środków, mających na celu ochronę w miejscu pracy. Co więcej, w wielu zakładach jest obowiązkowe jego noszenie. Należy jednak pamiętać o tym, że kask powinien być wysokiej jakości, czyli przede wszystkim trwały. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz wybrania kasków dla siebie i swoich pracowników. 

  KAS-EVO3LINESW

  Opis

  Normy:
  EN397 oraz EN50365
  Kat. ochrony:
  III

  Specyficzne kody

  Powiązane produkty

  Inne produkty z tej kategorii