Hełm, kask ochronny Peltor™ G3000 Solaris™

  Hełm, kask ochronny 3M Peltor™ G3000 CUV Solaris™

  Indeks: 3M-KAS-SOLARISW

  3M

  70.00 zł
  netto

  70.00 zł
  brutto

  Hełm, kask ochronny 3M Peltor™ G3000 CUV Solaris™

  Kolor
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  wykonany z tworzywa ABS o podwyższonej odporności na działanie promieniowania
  z systemem wentylacji
  wąski daszek zapewnia pole widzenia
  odporny na działanie niskiej temperatury (-30°C) i kontakt z odpryskami stopionego metalu (MM)
  sensor ułatwia podjęcie decyzji o wymianie hełmu
  jest przeznaczony do użytku w trudnych warunkach wymagających skutecznej ochrony, doskonałej wentylacji i maksymalnego pola widzenia. Regulacja na pasek.

  do zamontowania z osłoną twarzy 3M-OT-V2C, oraz okularami ochronnymi doczepianymi do kasku PELTOR SOLARIS. Istnieje również możliwość doczepienia ochronników słuchu
  spełnia wymagania normy EN397
  Kat. II

  Data ważności kasków 5 lat od momentu założenia, nie dłużej jednak niż do zapalenia się białego wskaźnika pod wpływem promieni UV.
  Wskaźnik z tyłu powinien być czerwony, biały oznacza ze trzeba wymienić kask.
  jeśli kask zostały uszkodzone tez należy go wymienić.

  Hełmy ochronne zapewniają ochronę głowy przed obrażeniami mechanicznymi, np. wypadającymi przedmiotami lub uderzeniami.

  Ochrona głowy z kaskami BHP

  Do produkcji kasków używane są specjalne tworzywa, takie jak: polietylen, ABS lub laminaty duroplastyczne, wzmacniane różnymi nośnikami. Dzięki możliwości regulacji obwodu pasa głównego, kaski ochronne z łatwością można dopasować do rozmiaru głowy. W wielu modelach, w części przedniej, umieszczony jest wykonany z bawełny napotnik, absorbujący pot, poprawiający komfort użytkowania kasku i poziom higieny w trakcie pracy. Poza urazami głowy, spowodowanymi przez uderzenie, kaski ochronne mogą zapewnić bezpieczeństwo także w przypadku porażenia prądem. Każdy dostępny w naszej ofercie kask wyróżnia się lekkością, wysoką wytrzymałością i nieprzeciętną jakością wykonania. Kaski ochronne przeznaczone są do użytkowania w szerokim zakresie temperatur. Cyrkulację powietrza zapewniają praktyczne otwory wentylacyjne. Kaski doskonale sprawdzą się w przemyśle, budownictwie, leśnictwie i podczas prac na wysokości. Dzięki wąskim daszkom, kaski ochronne zapewniają szerokie pole widzenia. Niektóre modele wyposażono dodatkowo w sensor, informujący o konieczności wymiany kasku. Nasza hurtownia oferuje kaski ochronne w bogatej kolorystyce i rozmaitych kształtach, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Proponujemy rozwiązania takich producentów, jak MSA, JSP, 3M oraz R.E.I.S. o zróżnicowanych kolorach oraz wymiarach. Podczas doboru zabezpieczenia głowy pomogą Państwu konkretne normy hełm ochronny EN397 lub lekki EN 812. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą: kaski ochronne.

  3M-KAS-SOLARISW

  Opis

  Normy:
  EN397
  Kat. ochrony:
  II

  Specyficzne kody

  Powiązane produkty

  Inne produkty z tej kategorii