• Nowy

Kurtka przeciwdeszczowa z pasami odblaskowymi LH-THUNDER

Indeks: LH-THUNDERM

LEBER & HOLLMAN

114,00 zł
netto

114,00 zł
brutto
Rozmiar
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Kurtka przeciwdeszczowa przydaje się w trakcie zmiennych warunków atmosferycznych, które są bardzo charakterystyczne dla klimatu Europejskiego. Do uszycia zewnętrznej powłoki zastosowano 100% poliuretan o gramaturze 170 g/m².

Z kolei podszewka to 100% poliestru zapewniającego ochronę przed wilgocią oraz wiatrem. Wygoda w trakcie noszenia jest uwarunkowana zapięciem na suwak, producent zadbał także o dodatkowe napy przyczyniające się do zwiększenia komfortu termicznego.

Kurtka ma odblaskowe pasy umieszczone na rękawach, które ułatwiają widoczność w słabo oświetlonych miejscach oraz przy wykonywaniu pracy po zapadnięciu zmierzchu.

Na uwagę zasługuje kaptur, który ma bardzo przydatny daszek ochronny zabezpieczający przed deszczem. Do jego ściągania używane są troczki z dodatkowym zapięciem na rzep. Wszystkie wymienione elementy odgrywają ważną rolę w trakcie ochrony przed zimnem, wilgocią i wiatrem.

Wygoda w trakcie użytkowania jest uwarunkowana dodatkiem kieszeni, które mają zamaskowane zakładki.

Po kurtce przeciwdeszczowej przez długi czas nie widać żadnych oznak użytkowania. To efekt zastosowania najlepszej jakości materiału i jednocześnie zgrzewania szwów od wewnętrznej strony.

Do zapinania rękawów służą napy, które można szybko i bez żadnych trudności regulować, co wpływa na zwiększenie komfortu w trakcie noszenia. To model idealny zarówno do wykonywania obowiązków zawodowych, jak i prac w obrębie ogrodu oraz rekreacji.

Rozm. M-XXXL

LH-THUNDERM

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii