Zestaw  SECURA 3000 ADR

  Indeks: SECURA3000-ADR

  SECURA

  94.00 zł
  netto

  94.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Zestaw składa się z silikonowej półmaski SECURA 3000, dwóch pochłaniaczy 3025 ABEK1, dwóch filtrów przeciwpyłowych SECAIR 3000.02 P2 R.

  To doskonałe zabezpieczenie dla układu oddechowego, które chroni także przed szkodliwym wpływem pyłów do 10 x NDS. To bariera przed chemikaliami pochodzenia organicznego oraz nieograniczonym amoniakiem. 

  Półmaska zawiera specjalny zawór wydechowy o niskim oporze – gwarantuje komfort w trakcie oddychania i podnosi poziom bezpieczeństwa. 

  Producent zadbał o wykorzystanie najlepszych materiałów, dzięki czemu wydychane powietrze nie pozostaje w środku, ale zostaje automatycznie wypuszczane poza maskę. 

  Bardzo lekka konstrukcja poprawia komfort w trakcie noszenia i wykonywania obowiązków zawodowych. Doskonale nadaje się nawet do najbardziej wymagających prac, gdyż jest stosunkowo lekka (nie obciąża swoją wagą, kształtem oraz formą). 

  Półmaska została wyposażona w regulowaną więźbę działającą w szerokim zakresie. Produkt jest dedykowany zawodowym kierowcom, gdyż doskonale zabezpiecza układ oddechowy. Półmaska to bariera przed szkodliwymi chemikaliami oraz pyłami, stąd można wykorzystać ją nawet w trudnych warunkach. 

  W trakcie produkcji przestrzegano następujących wymagań norm: pochłaniacz gazowy - EN14387, filtr przeciwpyłowy - EN143.

  SECURA3000-ADR

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii