Okulary ochronne 3M SecureFit™ SF203 AS/AF

  Indeks: 3M-OO-SF203

  3M

  30.00 zł
  netto

  30.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Okulary ochronne gwarantują najwyższy poziom wygody, gdyż dopasowują się do rozmiaru oraz kształtu twarzy. 

  Odczuwany komfort jest uwarunkowany zastosowaną technologią 3M™ Pressure Diffusion Temple. Technologia zapewnia odpowiedni ucisk na skroniach – to właśnie dlatego oprawki samoistnie dopasowują się do profilu głowy użytkownika. 

  Prezentowany model jest zaliczany do 1 klasy optycznej i gwarantuje najwyższy poziom ochrony, gdyż jest zgodny z wymaganiami normy EN166 oraz EN170.

  Na uwagę zasługuje niewielka waga, gdyż okulary ważą jedynie 18 gram, a do tego mają stylową i nowoczesną formę. 

  W trakcie noszenia okularów odczuwana wygoda łączy się z ochroną wzroku. Jest to uwarunkowane zastosowaniem poliwęglanowych soczewek pochłaniających 99,9% promieniowania UVA oraz UVB. 

  Producent zastosował powłokę chroniącą przed rysowaniem. W taki sposób produkt jest nie tylko bardziej wytrzymały, ale jednocześnie zapewnia doskonałe pole widzenia. 

  Warto dodać, że okulary ochronne mają żółte zabarwienie, dzięki czemu poprawie ulega kontrast. 

  Okulary ochronne zostały wyposażone w płaskie oraz elastyczne zauszniki, które świetnie sprawują się razem z ochronnikami słuchu. Taki zestaw zapewnia maksymalne zabezpieczenie. 

  Prezentowany model świetnie chroni oczy przed odpryskami ciał stałych, gdzie energia uderzeń nie przekracza 45 m/s (FT).

  Oznaczenie powłoki soczewki to 2C-1.2 3M 1 FT. 

  3M-OO-SF203

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii