Kategorie

PRZYŁBICA OCHRONNA LUX

19.00 zł

19.00 zł

LIP

- +

do porównania|

Schowek |

Zadaj pytanie o cenę hurtową|

Zadaj pytanie o cenę hurtową

PRZYŁBICA OCHRONNA LUX
PRZYŁBICA OCHRONNA LUX

Wypełnij dane:

* Pola wymagane

 lub  Anuluj

 
Opis

Lekka przyłbica ochronna LUX wyposażona jest w przezroczystą szybę wykonaną z bardzo odpornej mieszanki poliwęglanu i polipropylenu o grubości 0,4 mm i wymiarach: 44 cm x 28 cm.
Opaska z miękkiej i elastycznej pianki zwiększa komfort użytkowania. Wygodna i zarazem regulowana opaska daje możliwość dobrego dopasowanie do każdego rozmiaru głowy, dzięki czemu korzystanie z przyłbicy ochronnej LUX jest niezwykle wygodne. Produkt dla kobiet i mężczyzn niezawodny przy wykonywaniu prac podczas, których zachować należy szczególne bezpieczeństwo. Nienaganne wykonanie przyłbicy gwarantuje idealną ochronę oraz profesjonalny wygląd użytkującego. Korzystanie z przyłbicy ochronnej LUX minimalizuje ryzyko kontaktu z pyłem, wirusami oraz chorobotwórczymi drobnoustrojami innego pochodzenia.
Przyłbica gwarantuje bezpieczne i wygodne funkcjonowanie w trakcie codziennej pracy, skutecznie chroniąc twarz i błony śluzowe użytkownika. Lekką regulowaną przyłbicę LUX stosować można jako dodatkowy element ochrony indywidualnej pracownika. Przeznaczona do wielokrotnego użytku. Bezproblemowa w czyszczeniu oraz dezynfekcji.

Napisz opinię

PRZYŁBICA OCHRONNA LUX

Napisz opinię

 
Komentarze(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Ostatnio oglądane

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki