Osłona twarzy BIONIC (nr 1011933)

  Indeks: HW-OT-BIONIC33

  HONEYWELL

  180.00 zł
  netto

  180.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Osłona twarzy chroni przed odpryskami oraz uderzeniami, których prędkość nie przekracza 45 m/s. 

  Producent zadbał o zastosowanie wytrzymałej konstrukcji oraz trwałych, ale jednocześnie lekkich osłon. Wszystkie elementy oraz zaawansowana technologia zapewniają doskonałą ochronę i wygodę w trakcie wielogodzinnego noszenia. 

  Osłona twarzy stanowi barierę dla chemikaliów, co jest uwarunkowane zastosowanym mechanizmem zabezpieczającym, który jeszcze podnosi poziom bezpieczeństwa. 

  Prezentowany produkt został wyposażony w bezbarwną szybą acetatową, w pełni regulowane nagłowie, a także kąt nachylenia szyby. 

  Na uwagę zasługuje rozbudowana ochrona górnej części głowy oraz podbródka – wszystkie elementy wpływają na stopień odczuwanej wygody. 

  Osłona twarzy może być zakładana razem z goglami oraz maskami chroniącymi przed oparami, oraz gazami. 

  Zastosowana przez producenta szyba acetatowa umożliwia bardzo dobrą widoczność – jest to uwarunkowane sporym rozmiarem oraz doskonałą jakością materiału. 

  Nagłowie jest w pełni regulowane, a sama szybka może zostać ustawiona w wielu kierunkach. Producent umożliwia aż 2784 różnych ustawień osłony. 

  Na szczególną uwagę zasługują bardzo delikatne i miękkie elementy występujące na nagłowiu. Te części mają bezpośredni kontakt z głową, co dodatkowo podnosi komfort w trakcie użytkowania. 

  Osłona twarzy została wyposażona w wymienne szyby, które powstają z różnorodnych materiałów. Dostępnych jest także wiele odcienie oraz różne wykończenia, dzięki czemu każdy użytkownik dobiera sprzęt zgodnie ze swoimi potrzebami oraz wymaganiami. 

  Opaska przeciwpotna stanowiąca niezwykle istotny element osłony może zostać wyjęta i uprana, co wpływa na poziom higieny. 

  Prezentowany produkt jest zgodny z wymaganiami norm EN166.

  HW-OT-BIONIC33

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii