Półbuty bezpieczne PPO 512 kat. S1 P SRC

Indeks: PPOP51239

STRZELCE OPOLSKIE

202,00 zł
netto

202,00 zł
brutto
Rozmiar obuwia
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Półbuty bezpieczne powstają z dobrej jakości materiałów, które doskonale sprawdzają się w trakcie zmiennych warunków atmosferycznych. Producent wykorzystał skórę nubukową. To odmiana charakteryzująca się wysokim współczynnikiem przepuszczalności pary wodnej, co zapewnia optymalne warunki w trakcie wielogodzinnego noszenia. Obuwie jest bardzo wygodne. 

Do wykonania podszewki w butach zastosowano materiał Artico®. To sprawdzone rozwiązanie ułatwiające odprowadzanie potu, który powoduje nieprzyjemne zapachy. 

Na szczególną uwagę zasługuje podeszwa SportyLine® wykonana z dwuwarstwowego poliuretanu PU/PU. Materiał zapewnia ochronę stopy przed olejami, benzyną oraz rozpuszczalnikami organicznymi. Podeszwa odpowiada także za zmniejszenie ryzyka wypadku poprzez poślizgnięcie się – producent zadbał o właściwości przeciwpoślizgowe. 

W półbutach bezpiecznych zastosowano systemy Step Lock® i Traction Grid. To dwa dodatki, które przyczyniają się do odczuwania komfortu w trakcie chodzenia. Ta cecha jest uwarunkowana odpowiednim urzeźbieniem podeszwy. 

Prezentowany model obuwia jest stabilny, dlatego można go wykorzystywać zarówno w pracach na zewnątrz, jak i w środku, a także w różnych warunkach atmosferycznych. Producent zadbał również o ochronę przed poślizgnięciem się. Ta cecha jest związana z zastosowaniem dobrej jakości materiałów. Energia jest pochłaniana w odcinku piętowym. Dodatkowo materiał doskonale sprawdza się w trakcie chodzenia po nierównej powierzchni (nierówności podłoża przestają być uciążliwe). 

W półbutach bezpiecznych zastosowano kompozytowy podnosek, a także niemetalową wkładkę antyprzebiciową. Oba elementy odgrywają dużą rolę w ochronie stopy i jednocześnie przyczyniają się do przedłużenia żywotności obuwia. 

Higroskopijna wyściółka ma specjalny filtr, który powstał z aktywnego węgla. To szczególnie przydatny dodatek, który wykazuje działanie przeciwgrzybiczne, antybakteryjne oraz przeciwpotne. W trakcie noszenia obuwia można uniknąć dyskomfortu, a stopy pachną neutralnie. Zmniejsza się ryzyko nadmiernej potliwości w trakcie letnich miesięcy, a z kolei zimą obuwie zapewnia przyjemne warunki nawet w przypadku niekorzystnej zimna i opadów śniegu.  

Na uwagę zasługuje możliwość wielokrotnego prania wyściółki – nawet regularne czyszczenie nie wpływa na jej kondycję i wygodę w trakcie noszenia butów.  

W trakcie produkcji obuwia bezpiecznego nie zastosowano żadnych metali, ale istotna jest antyelektrostatyczność, która przekłada się na jeszcze większy komfort w trakcie użytkowania. 

Półbuty bezpieczne zaliczane są do kategorii S1 P SRC. 

Producent skoncentrował szczególną uwagę na przestrzeganiu wymagających zasad normy EN 20354. 

Dostępne są rozmiary od 39 do maksymalnie 48.

PPOP51239

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii