Półbuty bezpieczne BAR COFRA  S1 P SRC

  Indeks: BRC-BAR39

  COFRA

  262.00 zł
  netto

  262.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Buty bezpieczne przydają się w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych oraz pracach wokół domu. Zabezpieczają stopę przed wieloma czynnikami i pozwalają uniknąć kontuzji. 

  Prezentowany model dostępny jest w rozmiarach od 39 do 48. 

  Buty bezpieczne zaliczane są do kategorii S1 P SRC.

  Obuwie jest trwałe, dzięki zastosowaniu skóry zamszowej. Przewiewny, delikatny materiał umożliwia oddychanie stopy nawet w trakcie wielogodzinnego użytkowania i zmiennych warunków atmosferycznych. 

  Na szczególną uwagę zasługuje wyściółka SANDY DRY®. Mowa o tkaninie poliestrowej, która doskonale radzi sobie z bakteriami i jednocześnie pozwala usuwać nadmiar potu. Podeszwa pochłania oraz uwalnia wilgoć, dzięki czemu noszenie obuwia nie wiąże się z żadnym dyskomfortem. Odporność na ścieranie to kolejna ważna cecha butów bezpiecznych, gdyż nawet w trakcie długotrwałego użytkowania nie widać po nich żadnych odznak zużycia. 

  Buty bezpieczne mają wkładkę anatomiczną, antystatyczną wzbogaconą w specjalne otwory. Jest miękka w dotyku, ale zaskakuje swoją wytrzymałością. Warto przyjrzeć się bliżej górnej warstwie, do której produkcji zastosowano antybakteryjną tkaninę – wchłania wilgoć i sprawia, że użytkownicy mogą uniknąć nieprzyjemnego uczucia wilgoci w butach. 

  Materiałem zastosowanym do wykonania podeszwy jest poliuretan/ TPU oraz wkładka POLY-GREEN.

  Na bezpieczeństwo w trakcie noszenia wpływa stalowy podnosek, który chroni stopę przed upadającymi z dużej wysokości przedmiotami. Z kolei niemetalowa płyta APT zabezpiecza od spodu, dlatego nie może jej przebić gwóźdź, którego średnica wynosi 3 mm. 

  Buty bezpieczne bardzo ciężko zniszczyć, gdyż w trakcie produkcji zastosowano wymagania normy EN20345. 

  BRC-BAR39

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii