Półbuty bezpieczne HERTZ COFRA  S3 SRC

Indeks: BRC-HERTZ35

COFRA

290,00 zł
netto

290,00 zł
brutto
Rozmiar obuwia
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Buty bezpieczne powstały z trwałego materiału, jakim jest skóra wodoodporna. Doskonale nadają się do noszenia w zmiennych warunkach atmosferycznych panujących w klimacie europejskim. Można je wykorzystywać zarówno w trakcie wiosny, jak i późną jesienią, kiedy spodziewane są silne opady deszczu. 

Prezentowany model butów sprawdza się jednakowo w przypadku pań i panów – dostępne są rozmiary od 35 do 48. 

Obuwie zaliczane jest do kategorii S3 SRC. 

Producent zadbał o wykorzystanie najlepszej jakości materiałów i tworzyw, co przekłada się na wygodę i przedłuża żywotność obuwia. Wyściółka powstała z tkaniny poliestrowej SANDY DRY®, która zapobiega naradzaniu się bakterii oraz zapewnia komfortowe warunki w trakcie chodzenia. Wyściółka buta odpowiada zarówno za pochłanianie, jak i uwalnianie wilgoci, a do tego przez długi okres nie widać po niej żadnych oznak zużycia (wykazuje dużą odporność na ścieranie). 

Buty bezpieczne mają wkładkę wykonaną z anatomicznej, antystatycznej tkaniny, w której znajdują się specjalne otwory umożliwiające oddychanie. Materiał jest delikatny i przyjemny w dotyku, a górna warstwa wykazuje dodatkowo właściwości antybakteryjne. W trakcie wielogodzinnego noszenia nie pojawia się nieprzyjemne uczucie wilgoci, stopa pozostaje sucha bez względu na warunki atmosferyczne i rodzaj podłoża. 

Do wykonania podeszwy zastosowano poliuretan/ TPU z wkładką POLY-GREEN.

Buty spełniają wymagania normy EN20345.

Aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo, producent zadbał o stalowy podnosek oraz niemetalową płytę APT, które jeszcze lepiej chronią stopę. Zero perforacji nawet w przypadku nadepnięcia na gwóźdź o średnicy 3 mm. 

BRC-HERTZ35

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii