Buty bezpieczne COFRA BRC-NOW S3 SRC

Indeks: BRC-NOW39

COFRA

276,00 zł
netto

276,00 zł
brutto
Rozmiar obuwia
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Warstwę zewnętrzną butów bezpiecznych tworzy wodoodporny materiał nubuk oraz nylon CORDURA®. Najlepsze tworzywa przekładają się na ochronę stopy nie tylko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (przede wszystkim deszczem), ale również urazami mechanicznymi. 

Buty bezpieczne zaliczane są do kategorii S3 SRC. 

Producent skupił szczególną uwagę na zastosowaniu odpowiedniej wyściółki SANDY DRY®. Do produkcji użyto tkaninę poliestrową, którą można rozpoznać po działaniu antybakteryjnym oraz dużej odporności na ścieranie. Tkanina oddycha i doskonale sprawdza się w trakcie wielogodzinnego noszenia, gdyż pochłania oraz uwalnia na zewnątrz wilgoć, której nie można uniknąć w trakcie chodzenia. 

Warto przyjrzeć się bliżej również wkładce anatomicznej, antystatycznej, ma ona specjalne otwory wpływające na komfort użytkowania. Materiał jest bardzo miękki, ale jednocześnie trwały. Na szczególną uwagę zasługują właściwości antybakteryjne i wchłanianie wilgoci, która wytwarza się wewnątrz buta. 

Dzięki dobrej jakości wkładce stopa pozostaje cały czas sucha. 

Buty bezpieczne mają także bardzo dobrą podeszwę wykonaną z poliuretanu/TPU z wkładką POLY-GREEN.

Buty bezpieczne mają stalowy podnosek oraz niemetalową płytę APT – dzięki nim można zauważyć zero perforacji nawet po nadepnięciu na gwóźdź o średnicy 3 mm. 

Prezentowane obuwie spełnia wymagania normy EN20345, czyli łączy dobrą jakość z atrakcyjnym wyglądem i możliwością używania w zmiennych warunkach atmosferycznych.

BRC-NOW39

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii