Półbuty robocze skórzane z metalowym podnoskiem 201 S1

Półbuty robocze skórzane z metalowym podnoskiem 102A SB

Indeks: 102A39

Różni producenci

60,00 zł
netto

60,00 zł
brutto

Półbuty robocze skórzane 102 SB, z metalowym podnoskiem

Rozmiar obuwia
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Półbuty robocze skórzane z metalowym podnoskiem ze skóry naturalnej.
Podnosek chroni stopę przed uderzeniem do 200 J i zgnieceniem do 15 kM.
Posiadają absorpcja energii w pięcie, zamknięty obszar pięty, właściwości antyelektrostatyczne. 

Cholewka wykonana ze skóry "buffalo" grubość nie mniejsza niż 1,6 mm. Podeszwa wykonana jest z poliuretanu (dwie różne gęstości poliuretanu). Podeszwa zewnętrzna -twardsza, wewnętrzna miększa.

Noszenie specjalnie wykonanych butów bywa w czasie pracy konieczne. Na szczęście można je bez trudu nabyć, w czym pomoże sklep internetowy Bezpieczenstwo-BHP.pl. Aktualnie możemy się pochwalić szeroką gamą produktów spełniających wszelkie normy przewidywane regulacjami krajowymi oraz międzynarodowymi. Polecane przez nas półbuty robocze skórzane z podnoskiem 102A SB to świetna propozycja dla pracowników firm budowlano-remontowych, zakładów wytwórczych oraz innych specjalistów z licznych branż.

Skórzane półbuty robocze – bezpieczne i komfortowe

Okazuje się, że niska cena obuwia BHP może iść w parze ze znakomitą jakością oraz doskonałym wypełnianiem wszystkich zadań właściwych dla tego rodzaju środków ochrony indywidualnej. Już wielu naszych Klientów przekonało się o klasie polecanego obuwia. Opłaca się do nich dołączyć i zapewnić każdemu z pracowników należyte warunki wykonywania obowiązków. Półbuty robocze skórzane z podnoskiem 102A SB sprawdzą się w tym kontekście i są przy tym ekonomiczne.


Rozmiary: 39 - 47

102A39

Specyficzne kody

related products

Inne produkty z tej kategorii