Maska pełnotwarzowa JSP FORCE 10™
  • -10,00 zł

Maska pełnotwarzowa JSP FORCE 10™

Indeks: BPB003-204-000M

440,00 zł

JSP

430,00 zł
netto

430,00 zł
brutto
Zniżka 10,00 zł

Maska pełnotwarzowa JSP FORCE 10™

Rozmiar
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Maska pełnotwarzowa JSP FORCE 10 zrobiona z gumy etylenowo - propylenowej wyposażona
w panoramiczną szybkę, odporną na zadrapania, zaparowanie i zabezpieczającą przed uderzeniami.
Nagłowie pięciopunktowe wyposażone w sprzączki z systemem szybkiego wypinania ułatwia dopasownie i zwiększa wygodę użytkowania. Zawór wydechowy zmniejsza ciepło oraz wilgoć i zapobiega parowaniu w masce.
Maska współpracuje z wieloma filtrami niskoprofilowanymi i pochłaniaczami, chroniącymi przed cząstkami stałymi, gazami i oparami gazów, umieszczonych po bokach maski co minimalizuje ograniczenie pola widzenia.
Świetnie dopasowuje się do twrzy, wyściółka wokół brzegów daje komfort użytkowania oraz szczelność. Maska nadaje się do pracy przy wysokich temperaturach do +110°C.

Trzeba podkreślić, że oferowana maska pełnotwarzowa JSP Force 10 zalicza się do wysokiej jakości produktów tego rodzaju i może być wykorzystywana w wielu sytuacjach. To wyrób profesjonalny, oparty o najnowsze technologie. Zapewnia wygodę użytkowania, ale przede wszystkim bardzo skuteczną ochronę przed szkodliwymi czynnikami. Fakt, że można ją wykorzystywać w obecności gazów, oparów czy pyłów czyni z niej opcję idealną między innymi dla pracowników przemysłu.

Solidna maska pełnotwarzowa JSP Force 10 w dobrej cenie

Sklep Bezpieczenstwo-BHP.pl dokłada starań, aby proponowane nabywcom produkty zaliczały się do wyrobów najwyższej jakości. W tym celu nawiązujemy współpracę tylko i wyłącznie z najwyżej notowanymi wytwórcami na polskim rynku, takimi jak JSP. Klienci mogą być pewni atrakcyjnych cen, dzięki którym na prezentowane rozwiązania może sobie pozwolić szerokie grono zainteresowanych. Maska pełnotwarzowa JSP Force 10 wpisuje się w to założenie, gwarantując optymalny poziom ochrony jej użytkownikom.


Normy : EN 136, EN 166 - szybka

kat. III.

Maska sprzedawana bez filtrów.

OFERTA PROMOCYJNA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!!!

BPB003-204-000M

Opis

Normy:
EN136, szybka - EN166
Kat. ochrony:
III

Specyficzne kody

related products

Inne produkty z tej kategorii