Kategorie

Półmaska filtrująca FS-21 V FFP2 NR D

2.45 zł

2.45 zł brutto

FS-21V
FILTER SERVICE

- +

Minimalna ilość tego produktu jaką trzeba zamówić to: 400

do porównania|

Schowek |

Zadaj pytanie o cenę hurtową|

Zadaj pytanie o cenę hurtową

Półmaska filtrująca FS-21 V FFP2 NR D
Półmaska filtrująca FS-21 V FFP2 NR D

Wypełnij dane:

* Pola wymagane

 lub  Anuluj

 
Opis

Półmaska filtrująca FS-21V FFP2 D znajduje zastosowanie do ochrony przed pyłami, aerozolami cząstek stałych i aerozolami ciekłymi o stężeniu do 10 x NDS. Wykorzystywane do ochrony dróg oddechowych przed przed średnio toksycznymi cząstkami stałymi, pyłami azbestu, baru, miedzi, tytanu, chromu, wanadu, manganu, pyłami drewna twardego, pyłem węglowym zawierającym wolną krzemionkę powyżej 10%, w przemyśle górniczym, hutniczym (wersja z zaworem wydechowym), chemicznym, stoczniowym.
Zawór oddechowy zamontowany w półmasce ułatwia wydychanie powietrza. Zapewnia swobodne pozbycie się nadmiaru dwutlenku węgla i pary wodnej spod czaszy półmaski. Półmaska o wysokiej pyłochłonności. Trójwarstwowa konstrukcja ze zgrzewem na obrzeżach półmaski powoduje, że opory oddychania są niewielkie. Zacisk nosowy dla lepszego doszczelnienia półmaski w obrębie nosa. Podkładka nosowa z pianki poliuretanowej. W części wewnętrznej delikatna okrągła uszczelka, która polepsza dopasowanie do twarzy. Paski o regulowanej długości ułatwiają prawidłową pozycję półmaski. Spełnia wymagania normy: EN 149:2001+A1:2009. Półmaska w klasie ochronnej 2.

Powyżej opisana półmaska w klasie P2 z zaworem jest jedną z najpopularniejszych półmasek filtrujących/przeciwpyłowych w Polsce. Produkowana jest od roku 1994. Model był niejednokrotnie modyfikowany. Podnoszeniu jakości podlegała głównie skuteczność filtracji przy jednoczesnym obniżaniu oporów przepływu powietrza zwłaszcza z uwagi na zmiany w wymaganiach. Najbardziej zauważalną zmianą w produkcie było wprowadzenie nowego zgrzewu czaszy. Model ten jest następcą popularnej przed wejściem Polski do Unii Europejskiej półmaski FM - 0/21 P2S z zaworem. Sprzedawane po 400 szt. w opakowaniu.

Napisz opinię

Półmaska filtrująca FS-21 V FFP2 NR D

Napisz opinię

 
Komentarze(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Ostatnio oglądane

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki