ClickCease

Rękawice ochronne ocieplane powlekane nitryl-kauczuk BLUTRIX-DUO

Indeks: BLUTRIX-DUO7

Raw-Pol R.E.I.S.

4,50 zł
netto

4,50 zł
brutto
Rozmiar
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

Rękawice ochronne powlekane powstały z dobrej jakości poliestru. Wytrzymałość jest uwarunkowana zastosowaniem ściegu 15. 

Rękawice ochronne sprawdzą się doskonale do różnego rodzaju prac, gdyż są nie tylko trwałe, ale i odporne na działanie wielu materiałów i substancji. Producent zadbał o powleczenie NBR (nitrylo-kauczukiem) typu „smooth”. Dodatkowa warstwa znajduje się w części wierzchniej. 

Tworzywo NBR typu SANDY FINISH zostało wykorzystane zarówno w części chwytnej, jak i na końcówkach palców. To celowy zabieg, który przynosi bardzo dobre rezultaty. Doskonała ochrona łączy się z poprawą chwytności, dzięki czemu w rękawicach można wykonywać nawet prace wymagające sporej precyzji. 

Rękawice ochronne powlekane, zakończone ściągaczem BLUTRIX-DUO mają przypisany najwyższy współczynnik odporności na ścieranie (klasa 4). 

Model rękawic jest bardzo estetyczny, co sprawia, że bez większych trudności dopasują się do kształtu dłoni. To dodatkowy komfort i wygoda w trakcie podejmowanych czynności. 

Rękawice mogą być wykorzystywane do zróżnicowanych prac i obowiązków, ale szczególną popularnością cieszą się wśród mechaników. Chronią ręce także przy przeładunku oraz transporcie. 

W trakcie produkcji przestrzegane zostają normy EN388 (4 1 3 1 X) oraz EN ISO 21420

Dostępne rozmiary zaczynają się na 7 a kończą na 10.

BLUTRIX-DUO7

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii