Sorbent z minerałów attapulgit - 20 kg SORB-SYP-ATTAP

  Sorbent z minerałów attapulgit - 20 kg SORB-SYP-ATTAP

  Indeks: SORB-SYP-ATTAP

  Różni producenci

  90.00 zł
  netto

  90.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Sorbent z minerałów attapulgit - 20 kg znany z emisji pyłów na bardzo niskim poziomie. Wśród cennych właściwości można wskazać na wysokie wchłanianie oraz wytrzymałość (działanie mechaniczne nie wpływa niekorzystnie na jakość sorbentu).
  Powstaje przy pomocy jasnobrązowych granulek, gdzie średnica najmniejszych wynosi 0,6 mm, a największe nie przekraczają 1,3 mm.
  Sorbent jest ognioodporny i co bardzo istotne — nie wpływa niekorzystnie na stan zdrowia ludzi zwierząt oraz nie szkodzi roślinom, oraz środowisku naturalnemu. Nawet kiedy sorbent wchłonie wycieki, nie ulega rozkładowi, dlatego jest popularnie wykorzystywany w różnych działach i branżach. Można wymienić przede wszystkim przemysł ogólny, koleje, straż pożarną, oraz firmy transportowe. Odgrywa ogromną rolę w sektorze energetycznym.
  Sorbent z minerałów attapulgit ma możliwość pochłonięcia różnorodnych wycieków, między innymi zawiesin wodnych, płynów przemysłowych, rozpuszczalników i kwasów. Nie rozpuszcza się nawet po kontakcie z węglowodorami, czyli ropą, olejami czy benzyną, a także związkami zasadowymi.
  Można używać go zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

  SORB-SYP-ATTAP

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii