Rękawice nitrylowe diagnostyczne — bezpudrowe, nitrylex® classic long

Indeks: RMM-NITLONGM

MERCATOR MEDICAL

35,00 zł
netto

35,00 zł
brutto
Rozmiar
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Rękawice nitrylowe są uniwersalne, można je nosić zarówno na prawej, jak i lewej ręce.  

Na szczególną uwagę zasługuje wydłużony mankiet, dzięki czemu prezentowany model chroni nie tylko rękę, ale również część znajdującą się powyżej nadgarstka. 

Producent zadbał o wykorzystanie najlepszej jakości materiałów, dlatego zewnętrzna warstwa została wykonana z makrotekstury, wraz z dodatkową teksturą na końcówkach palców. Z kolei w środku znajdują się materiały chlorowane oraz polimeryzowane. 

Prezentowane rękawice mogą zostać używane przez lekarzy, pielęgniarki i inne służby medyczne. Ich podstawowym zadaniem jest ochrona zarówno pacjentów, jak i użytkowników przed zanieczyszczeniem krzyżowym.

 Model wykonany z nitrylu sprawdzi się także do badań lekarskich, diagnostycznych, działań o charakterze terapeutycznym oraz prac, w których wykorzystywany zostaje skażony materiał. 

Rękawice mają wszechstronny charakter i doskonale nadają się również do salonów fryzjerskich, branży gastronomicznej oraz do codziennego użytkowania w domu. 

Rękawice nitrylowe mogą mieć kontakt z żywnością. 

Prezentowany model jest zaliczany do wyrobów medycznych klasy I, ale zostały zakwalifikowane również jako środek ochrony indywidualnej kategorii III typ B. 

W trakcie produkcji przestrzegane są wytyczne normy EN455, EN ISO 15223-1, EN374-1,2 EN374-4, EN374-5 oraz EN1044.

RMM-NITLONGM

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii