• Nowy

Rękawice nitrylowe, bezpudrowe SEMPERGUARD SAPPHIRE

Indeks: SAPPHIRES

SEMPERIT

99,00 zł
netto

99,00 zł
brutto
Rozmiar
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Rękawice nitrylowe to dobrej jakości produkt wykonany zgodnie z wymagającymi normami. W trakcie produkcji zastosowano kauczuk butadienowo-nitrylowego (NBR). Prezentowany model jest nie tylko trwały, ale jednocześnie doskonale dopasowuje się do kształtu dłoni. Cenne właściwości oraz przyjemne wrażenia w trakcie noszenia przypominają rękawice wykonane z naturalnego lateksu.

 Doskonała ochrona jest uwarunkowana przede wszystkim optymalną grubością ścianki. W trakcie mierzenia podwójnej warstwy na obszarze dłoni wyszło, że rękawice muszą mieć minimum 0,10 mm. 

Przy wykonywaniu obowiązków zawodowych użytkownicy wskazują na wysoką wrażliwość dotykową połączoną z najlepszą ochroną przed chorobami, zakażeniami i niebezpiecznymi substancjami. 

Rękawice zabezpieczają wrażliwą skórę alergików typu I. Prezentowany model może mieć kontakt z żywnością, gdyż rękawiczki uzyskały wymagane atesty. 

Rękawice nitrylowe nie mają pudru, plastydów, protein lateksu, producent zadbał także o wyeliminowanie ftalanów. Na uwagę zasługują chropowate końcówki znajdujące się na palcach – to gwarancja stabilnego uchwytu w wilgotnym środowisku. 

Rękawice można nosić zarówno na prawej, jak i na lewej ręce. 

Dostępny jest rozmiar S, M, L oraz XL.

W przypadku mniejszych rozmiarów (S, M, L) można nabyć opakowania po 200 sztuk, a z kolei w przypadku rozmiaru XL w jednym pudełku znajduje się 180 sztuk. 

Rękawice mają kolor lawendowo-niebieski. 

Długość rękawic to 240 mm. 

Prezentowany model uzyskał szczelność/rozrywanie na poziomie AQL 1,5/6N.

Rękawice zaliczane są do produktów medycznych, ale cieszą się ogromną popularnością również w przypadku innych profesji czy prac. 

To środek ochrony osobistej, który warto mieć przy sobie. 

Od momentu wyprodukowania rękawice mogą być używane przez okres nieprzekraczający 3 lat. 

To produkt marki Semperit/Sempermed.

W trakcie produkcji przestrzegano wymagań normy EN 374-2 oraz EN 374-3.

Producent zadbał o dobrą jakość i wytrzymałość oraz niepodważalną ochronę, dlatego strona zewnętrza jest teksturowana, a od środka rękawic nie zastosowano dodatku pudru. 

SAPPHIRES

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii