Rękawice ochronne ocieplane dedykowane do prac z ekranami dotykowymi RSKIMAX-WIN

  Indeks: RSKIMAX-WINM

  Raw-Pol R.E.I.S.

  34.40 zł
  netto

  34.40 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.

  Rękawice ochronne powstają z trzech różnych materiałów, które charakteryzują się wytrzymałością i komfortem w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych albo prac w obrębie domu. 

  Do wykonania części wierzchniej posłużył czarny poliester, a część chwytna zyskała pożądane właściwości, dzięki skórze syntetycznej. 

  Aby poprawić komfort termiczny, zastosowano ocieplaną tkaninę THINSULATE odpowiadającą za wygodę przy noszeniu i izolację cieplną. 

  Przedstawiony model rękawiczek jest wodoszczelny oraz wiatroporny. 

  Woda i wiatr nie dostaną się do środka, dzięki wykorzystanym ściągaczom, które wpływają na wygodę noszenia, rękawice można nosić także w wymagających warunkach zimowych. To wybór osób trenujących zimowe sporty oraz zajmujących się mniej bądź bardziej zaawansowanymi pracami mechanicznymi. 

  Rękawice ochronne ocieplane to doskonały wybór w przypadku kierowców, drogowców, a także kadry kierowniczej sprawującej nadzór nad wykonywanymi czynnościami. Sprawdzą się także do prac z ekranami dotykowymi. 

  Na szczególną uwagę zasługują zawieszki znajdujące się na rękawicach – wpływają na poprawę wyglądu i jednocześnie można ich używać na wszelkiego rodzaju prezentacjach. 

  W trakcie produkcji przestrzegano wymagań normy EN ISO 21420. 

  RSKIMAX-WINM

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii