Rękawice w całości wykonane ze skóry ART 302-120

Rękawice w całości wykonane ze skóry koziej ART 302-120

Indeks: 302-120

Silbet

7,40 zł
netto

7,40 zł
brutto
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

REKAWICE ART 302-120 powstały z najwyższej jakości skóry. Odmiana dwoi nowa (mankiet o długości 14 cm) łączy się z kozią skórą licową znajdującą się w części chwytnej.
Kciuk płetwowy wpływa na komfort użytkowania, a każda z części jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale dodatkowo odporna na przetarcia i zniszczenia. Dotyczy to także mankietów, które są szczególnie podatne na wszelkiego rodzaju zniszczenia. Do ich produkcji wykorzystano skórę dwoinową sięgającą aż do połowy przedramienia.
Całkowita długość rękawic całodnicowych wynosi 33 cm. Zastosowanie najwyższej jakości materiału sprawia, że ryzyko przemiękania zostało zminimalizowane niemalże do zera. Prezentowany model dodatkowo chroni przed urazami. Wytrzymałe tworzywo zostało wzmocnione w miejscach szczególnie podatnych na skaleczenia i urazy (głównie nadgarstki).
REKAWICE ART 302-120 spełniają normy EN420, dlatego można je wykorzystywać do prac wymagających dodatkowej ochrony skóry (iskrzenie, wysoka temperatura i inne szkodliwe czynniki). Ten model sprawdzi się szczególnie dobrze w budownictwie, pracach magazynowych i pracach o charakterze mechanicznym. To opcja wprost idealna do przemysłu ciężkiego oraz osób zajmujących się sterowaniem elektronarzędziami, oraz narzędziami ręcznymi.

302-120

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii