Taśma ostrzegawcza biało-czerwona, dwustronna 500 m

  Taśma ostrzegawcza biało-czerwona, dwustronna 500 m

  Indeks: TASO500CW

  Raw-Pol R.E.I.S.

  41.00 zł
  netto

  41.00 zł
  brutto

  Taśma ostrzegawcza biało-czerwona, dwustronna 500 m, TASO500

  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Wymiary:

  • dł. - 500 m
  • szer. - 70 mm
  • grub. - 50 mic
  • Każda taśma pakowana jest w pudełko które służy jako podajnik.
   Dostępne są również o długości 100 m i 200 m.

  Taśma ostrzegawcza jest używana w celu zabezpieczenia konkretnego obszaru i zwrócenia uwagi na potencjalne zagrożenia. To jeden z używanych środków ostrożności, służący do zminimalizowania ryzyka wypadków i zagwarantowania ochrony zatrudnionym pracownikom i odwiedzającym. Taśma antypoślizgowa jest wykorzystywana wewnątrz budynków, do oznaczenia, chociażby krawędzi schodów. 

  Taśma charakteryzuje się rozciągliwością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne, do których zalicza się przetarcia i rozdarcia. Dobra cena powinna iść w parze z wysoką jakością. 

  Taśmy ostrzegawcze można znaleźć w budynkach i na placach budowy, zostają wykorzystane do oznaczenia ciągów komunikacyjnych i miejsc stanowiących potencjalne zagrożenie. Można oznaczyć wykopaliska, strefy pracy ciężkich maszyn czy miejsca składowania materiałów. Służą do oznaczenia placów budowy i remontów, na parkingach i miejscach postoju umożliwiają wyznaczenie bezpiecznej przestrzeni. 

  Szybka wysyłka dostępna w naszym sklepie bhp sprawia, że każde miejsce zostanie oznaczone we właściwy sposób, a dzięki temu ryzyko wypadków i innych niepożądanych zjawisk zostanie ograniczone. 

  TASO500CW

  Specyficzne kody

  Powiązane produkty

  Inne produkty z tej kategorii