Półbuty bezpieczne PPO 512 kat. S1 P SRC

  Indeks: BPPOP51239

  STRZELCE OPOLSKIE

  209.00 zł
  netto

  209.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Półbuty bezpieczne powstały ze skór nubukowych charakteryzujących się wysokim współczynnikiem przepuszczalności pary wodnej. 

  Producent zadbał o najlepszą, bardzo wytrzymałą podszewkę z materiału Artico® 

  Buty nadają się do wielogodzinnej pracy, gdyż doskonale odprowadzają pot i wilgoć gromadzącą się w trakcie chodzenia. 

  Podeszwa SportyLine® z dwuwarstwowego poliuretanu PU/PU pozwala ochronić się przed poślizgnięciem i dodatkowo jest odporna na oleje, benzynę oraz pozostałe rozpuszczalniki organiczne. Właściwości przeciwpoślizgowe zasługują na szczególną uwagę i przekonują do obuwia użytkowników w każdym wieku. 

  Podeszwa jest odpowiednio rzeźbiona – producent zastosował system Step Lock® i Traction Grid®. Doskonała konstrukcja zapewnia stabilność podeszwy oraz doskonałe zabezpieczenie przed poślizgnięciem. W trakcie chodzenia energia jest pochłaniana w części piętowej. Podeszwa, jak i całą konstrukcja buta umożliwia łagodzenie nierówności podłoża oraz nie ulega zniszczeniu nawet przy regularnym użytkowaniu. 

  Kompozytowy podnosek, a także niemetalowa wkładka antyprzebiciowa jeszcze podnoszą poziom bezpieczeństwa. Bez metalowych wykończeń - METAL FREE. 

  Higroskopijna wyściółka wyposażona filtr aktywnego węgla działa, jak środek przeciwgrzybiczny, ma także właściwości przeciwpotne oraz antybakteryjne, dzięki czemu stopy nie pocą się, są suche oraz zachowują neutralny zapach. 

  Wyściółka występująca w butach może być regularni wyciągana i prana – w taki sposób pozostaje cały czas świeża i pachnąca. 

  Półbuty nie mają żadnych metali, dlatego przypisuje się im właściwości antyelektrostatyczne. 

  Obuwie zaliczane jest do kategorii S1 P SRC.

  Półbuty spełniają wymagania norm EN 20345.

  BPPOP51239

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii