Kamizelka ratunkowa 100N

  Indeks: KAP-R100NS

  110.00 zł
  netto

  110.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Kamizelka ratunkowa to gwarancja bezpieczeństwa i ochrona życia w trakcie wypraw na otwarte wody. Zabezpieczenie jest możliwe, dzięki zastosowaniu dwóch pasów, które mają dodatkowe klamry wpływające na komfort w trakcie noszenia. 

  Producent zadbał także o dwa paski krokowe – wpływają na jeszcze lepszą ochronę, gdyż użytkownik kamizelki nie jest w stanie się z niej wydostać. 

  Do zestawu dołączono gwizdek – sprzęt umożliwia wszczęcie alarmu i poinformowanie osób trzecich o niebezpieczeństwie albo sytuacji zagrażającej życiu. 

  Troczki znajdujące się w dolnej części kamizelki ułatwia dopasowanie jej do sylwetki. 

  Lepsza widoczność po zapadnięciu zmierzchu jest możliwa, dzięki zastosowaniu odblaskowych elementów występujących przy kołnierzu. 

  Kiedy osoba nosząca kamizelkę znajdzie się w wodzie, sprzęt ratowniczy automatycznie obraca ją bokiem na plecy. To bezpieczna pozycja, która ratuje życie i zapewnia zabezpieczenie głowy, co jest niezbędne w przypadku utraty przytomności oraz ran utrudniających swobodne poruszanie się. 

  Producent zadbał o duży kołnierz – ma za zadanie unosić głowę na powierzchni wody aż do momentu przybycia pomocy. 

  Do produkcji kamizelki zastosowano piankę polietylenową o zwiększonej gęstości i wyporności – to najlepszy materiał, jaki zapewniania komfort w trakcie użytkowania oraz daje gwarancję ochrony życia i zdrowia. 

  Prezentowany sprzęt przydaje się przede wszystkim w wypożyczalniach sprzętu wodnego, a także hotelach i pensjonatach, które znajdują się w niewielkiej odległości od morza czy jeziora i umożliwiają uprawianie sportów wodnych. 

  Kamizelka ratunkowa powstała z zastosowaniem wymagań normy PN-EN ISO 12402-4:2007.

  Dostępne są rozmiary od S do maksymalnie XXL. 

  KAP-R100NS

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii