Hurtownia Bezpieczeństwo BHP Anna Raczkowska

Hurtownia Bezpieczeństwo BHP zapewnia bardzo korzystne warunki współpracy. Skupiamy się na potrzebach każdego klienta, zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom. Zaopatrujemy przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań, aby dokonać indywidualnych zamówień, czyli nabyć nietypowe rozmiary czy odzieży z logo firmy. 

Wpisana jest do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki od 14.05.2012. Przedmiotem naszej działalności jest handel art. BHP oraz środkami czystości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: rękawice robocze, ubrania robocze, buty robocze, ochronniki dróg oddechowych, ochronniki słuchu, głowy, ochronę oczu i twarzy, sprzęt chroniący przed upadkiem, środki czystości oraz szeroko rozumiana ochrona BHP. Zależy nam na dostarczaniu artykułów w najwyższej jakości za dość niską cenę co pozwoli nam na zdobycie zaufania stałych klientów, którzy stale będą zaopatrywać się w naszym sklepie. Poprzez niniejszą stronę internetową bezpieczenstwo-bhp.pl nasi klienci mają możliwość zakupić wybrany asortyment również bez konieczności logowania się. Wysyłka towaru kurierem z możliwością odbioru z magazynu. Sklep współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej.

Na przełomie wielu lat na rynku hurtownia nabyła doświadczenie, usprawniła cały proces zakupów, a także skróciła czas dostawy. Bezustanna praca nad poprawą jakości sprzedaży, przełożyła się na spore grono zadowolonych klientów, którzy wracają do nas od lat. Oferowane produkty cieszą się największą popularnością wśród firm produkcyjnych, transportowych oraz budowlanych, chociaż nie brakuje również innych zakładów pracy i klientów indywidualnych.  

Hurtownia BHP, czyli nie tylko sklep z odzieżą roboczą i ochronną

Hurtownia Bezpieczeństwo BHP zajmuje się sprzedażą internetową, jednak klienci mogą odebrać towar osobiście w Warszawie.    

W celu zrealizowania zamówienia nie trzeba zakładać konta, co zdecydowanie usprawnia zakupy. Sklep jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, czyli oferowane ceny są bardzo konkurencyjne, a to wszystko, aby zaspokoić potrzeby, jak największego grona odbiorców.

Przygotowana oferta jest rozbudowana, a przez to dostępna dla każdego – produkty różnią się między sobą ceną, rozmiarem, stopniem ochrony i jakością, stąd zakupy, a następnie korzystanie z dostępnych produktów jest bardzo przyjemne i bezproblemowe. 

Dostępne produkty posiadają wymagane atesty oraz są oznakowane polskimi normami, co daje klientom pewność, że używana odzież i sprzęt spełniają najwyższe standardy i doskonale zabezpieczają przed występującym zagrożeniem. 

W ofercie hurtowni BHP można znaleźć kilka tysięcy produktów, dzięki czemu zarówno indywidualni klienci, jak i sporej wielkości przedsiębiorstwa znajdą wszystko, czego potrzebują. Dostępne produkty są bezustannie aktualizowane, dlatego można bez problemu zweryfikować ich dostępność oraz cenę. 

Oferta hurtowi BHP

Hurtownia Bezpieczeństwo BHP specjalizuje się w sprzedaży odzieży roboczej oraz ochronnej. Można zaopatrzyć się w ubrania potrzebne na każdym stanowisku pracy. Produkty mają różnorodne właściwości. Szczególną popularnością cieszy się odzież robocza odblaskowa, która idealnie sprawdzi się dla osób pracujących po zmierzchu i drogowców, odzież spawalnicza, która charakteryzuje się trudnopalnością i opcjonalnie antyelektrostatycznością. Dostępne ubrania trudnopalne często zabezpieczają także przed łukiem elektrycznym i substancjami chemicznymi. Z kolei odzież dedykowana dla pracowników branży budowlanej zabezpiecza przed ubrudzeniem i uszkodzeniami mechanicznymi. 

Częstym wyborem są bluzy robocze i polary, a także ogrodniczki – cieszą się szczególną popularnością jesienią i zimą. Latem największą uwagę przyciąga dobrej jakości odzież wykonana z naturalnych materiałów, zapewniająca wysoki poziom komfortu i ochrony. 

W ofercie hurtowni można znaleźć ubrania robocze ocieplane, a także przeciwdeszczowe, które chronią nie tylko przed wilgocią i zimnem, ale również wiatrem. 

Zainteresowani klienci mogą wybierać również wśród bogatej oferty obuwia – buty robocze, czyli trzewiki, półbuty robocze i sandały robocze zapewniają komfort w trakcie pracy i wysoki poziom bezpieczeństwa. Na szczególną uwagę zasługują buty robocze z podnoskiem – dostępna jest wersja z podnoskiem ochronnym stalowym oraz kompozytowym. W ofercie można znaleźć obuwie dedykowane dla kobiet oraz mężczyzn. 

MISJA

Misją firmy Bezpieczeństwo BHP jest dystrybucja odzieży, rękawic i wszelkich artykułów BHP. Pragniemy by nasza firma wyróżniała się na rynku sumiennością i profesjonalnym podejściem. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów klientom. W przyszłości pragniemy poszerzyć zasięg naszej działalności o rynek międzynarodowy, poza Unię Europejską. Chcemy by byli Państwo zadowoleni z jakości współpracy z nami. Jest naszym priorytetem by służyć nie tylko ofertą sprzedaży lecz również pomocą w wyborze Państwa zakupów.

DORADZTWO

Firma Bezpieczeństwo BHP oferuje najkorzystniejsze rozwiązania bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy wsparcie przy doborze odpowiednich rękawic chroniących przed niebezpiecznymi substancjami chemicznymi, skrajnymi zimnymi i wysokimi temperaturami, przed przecięciami itp. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich towarów z zakresu BHP.

Zapraszamy!