Artykuły BHP

Artykuły BHP

Jest 96 produktów.

Pokazano 1-20 z 96 pozycji

Aktywne filtry

Artykuły i odzież BHP - kompleksowa ochrona

Artykuły dodatkowe zapewniające ochronę BHP. Znajdują się tu: gaśnice, koce gaśnicze, które są wymagane w miejscach wyznaczonych na terenie zakładu pracy. Apteczki do udzielania pierwszej pomocy medycznej, których to obowiązek posiadania przez zakład pracy jest określony przepisami. Bardzo przydatne do oznakowania terenu taśmy ostrzegawcze, które służą do oddzielania stref niebezpiecznych lub wyodrębniania miejsc gdzie prowadzone są prace. Co raz większym powodzeniem cieszą się alkotesty używane w firmach przez właścicieli,kierowników bądź inspektorów BHP.

Zadbaj o siebie z Bezpieczeństwo BHP

Nasza hurtownia chcąc zapewnić klientom doskonałą jakość produktów współpracuje z wieloma liczącymi się na rynku BHP producentami wszelkiego typu środków ochrony począwszy od odzieży, obuwia, rękawic, ochrony oczu i twarzy, ochrony głowy, ochrony dróg oddechowych, ochrony słuchu, poprzez wszelkie artykuły BHP, artykuły medyczne, nakolanniki, sprzęt, aż do środków czystości.

Poszerzając ofertę naszych produktów cały czas stawiamy na jakość. Zachęcamy do zapoznania się z artykułami BHP oferowanymi w tejże zakładce na naszej stronie:

- różnego rodzaju apteczki oraz środki do ich wyposażenia.  Apteczki służą do przechowywania środków oraz materiałów niezbędnych do udzielania pierwszej pomocy;
- służące do gaszenia pożarów gaśnice niezbędne w samochodach, zakładach pracy, obiektach użyteczności publicznej oraz zakładach przemysłowych;
- niezbędne choćby do odseparowania miejsc niebezpiecznych taśmy ostrzegawcze i inne stosowane tam, gdzie potrzebne jest wyodrębnienie strefy, obszaru lub jakiegokolwiek miejsca;
- pozostałe jak: tablice, koce gaśnicze, pasy monterskie, itp.

Ubrania robocze zgodne z normami BHP

Oczywiście artykuły BHP zawdzięczają swoją dużą popularność coraz większej świadomości i dbałości o pracowników. Rzadko spotykamy się już z przypadkami, gdzie normy BHP są łamane. Pracodawcom zależy bowiem na wysokim komforcie pracy swoich zatrudnionych osób. Z tego też powodu starają się zapewnić im jak najlepsze i najbezpieczniejsze warunki właśnie przez artykuły BHP. Sklep ten z pewnością pomoże Państwu w wyborze odpowiednich środków wyposażenia zaplecza BHP.

Posiadamy w swojej ofercie odzież, obuwie, nauszniki, ochronne gogle, maski, kaski, nakolanniki czy też rękawice. Oprócz tego, znajdą Państwo u nas również gaśnice, koce pożarnicze, środki czystości oraz apteczki. Uposażając miejsca pracy osób zatrudnionych w te akcesoria, możemy mieć pewność, że w razie niepożądanych wypadków na pewno uda się zmniejszyć szkody do minimum. Jeśli chodzi o gaśnice to pamiętajmy, że śniegowe przeznaczone są do pożarów grupy B – mogą się one przydać w energetyce, magazynach, halach przemysłowych i warsztatach.

Czytaj więcej Zobacz mniej