Fartuch ochronny żaroodporny TLHR-F

  Indeks: TLHR-FSI

  TERMOIZOL

  289.00 zł
  netto

  289.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Fartuch ochronny żaroodporny powstaje z najlepszej jakości tkaniny szklanej metalizowanej oraz tkaniny bawełnianej, która charakteryzuje się trudnopalnością – to doskonała podszewka gwarantująca optymalny poziom wygody i bezpieczeństwa. 

  Producent zadbał o ramkę wykonaną z metalu, co sprawia, że użytkownik jest w stanie regulować obwód pasa i dopasować fartuch do tułowia. 

  Fartuch zabezpiecza przed płomieniami, odpryskami płynnego metalu oraz intensywnym promieniowaniem cieplnym, dlatego można go wykorzystać nawet w bardzo wymagających warunkach. 

  Prezentowany model jest zakładany na szyję z wykorzystaniem szelek. Powstają one z tkaniny szklanej metalizowanej z tyłu. Z kolei linia talii zostaje wyposażona w metalowy hak oraz pasek skórzany odpowiadający za ochronę przedniej części, boków tułowia oraz nóg. 

  Fartuch ochronny doskonale sprawdzi się w pracy odlewnika metali, hartownika, walcownika, wytapiacza i innych profesji. 

  Producent poleca stosowanie fartucha razem z ubraniem albo inną dostępną w ofercie odzieżą ochronną przeznaczoną do pracy przy spuście oraz rozlewaniu stali i metali kolorowych. Ubrania muszą charakteryzować się wytrzymałością i odpornością na wysoką temperaturę. 

  Prezentowany produkt jest zgodny z wymaganiami normy PN EN ISO 11612 oraz PN EN ISO 13688.

  Rozm. 176-182

  TLHR-FSI

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii