Fartuch przedni FPB-STRAP

  Indeks: FPB-STRAPBW

  Raw-Pol R.E.I.S.

  21.00 zł
  netto

  21.00 zł
  brutto
  Kolor
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Opisany fartuch z regulacją na szyi jest wykonany z materiału składającego się z 65% poliestru i 35% bawełny, co zapewnia wygodę noszenia i trwałość. Fartuch ma gramaturę wynoszącą 190 g/m², co oznacza, że jest on stosunkowo lekki, ale nadal solidny i trwały.

  Jest on wiązany na paski z tyłu, co umożliwia dostosowanie jego szerokości do rozmiaru użytkownika. Długość paska na szyi jest regulowana za pomocą zapięcia na napy, co pozwala na dopasowanie fartucha do różnych długości szyi. To cechy, które sprawiają, że fartuch jest wygodny w noszeniu i łatwy do dostosowania do indywidualnych potrzeb.

  Fartuch można prać, bez obaw o uszkodzenie materiału, przy czym maksymalna temperatura prania wynosi 60 °C. Jest to istotna informacja, szczególnie w przypadku użytkowania fartucha w branżach, gdzie może on być narażony na zabrudzenia.

  Jednakże, ważne jest, aby pamiętać, że opisany fartuch jest bez nadruku. Oznacza to, że jest on dostępny w jednolitym kolorze lub może być poddany personalizacji poprzez dodanie własnych nadruków lub haftów.

  To doskonały opis, jeśli chodzi o specyfikacje techniczne i cechy użytkowe tego fartucha z regulacją na szyi.

  FPB-STRAPBW

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii