Kurtka ostrzegawcza Lite Bomber S161

  Indeks: S161S

  PORTWEST

  141.00 zł
  netto

  141.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Kurtka ostrzegawcza zasługuje na uwagę, dzięki atrakcyjnej cenie oraz wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Prezentowany produkt łączy w sobie funkcjonalność z doskonałym wzornictwem, które przyciągają wzrok i dają gwarancję bezpieczeństwa. 

  Producent zadbał o wysoką jakość wykończenia oraz dbałość o wszystkie szczegóły, co doceni każdy użytkownik bez względu na wiek czy wykonywaną profesję. 

  Kurtka ostrzegawcza została wzbogacona w kieszenie boczne, uchwyt przeznaczony na krótkofalówkę oraz pas regulowany przy pomocy gumy. Odczuwany w trakcie noszenia komfort jest uwarunkowany wszyciem mankietów z możliwością regulacji. 

  Prezentowany model zasługuje na szczególną uwagę, gdyż prezentuje się znakomicie i chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, dlatego wyróżnia się wśród wszystkich kurtek dostępnych na rynku. 

  Wśród cech kurtki można wymienić zastosowanie wodoodpornej tkaniny, która posiada szwy zabezpieczające przed przemoknięciem. Materiał został wykończony przy zastosowaniu najnowszej technologii, dzięki czemu sprawdza się w deszczowych warunkach (woda spływa po powierzchni). 

  Dzięki dobrze wszytym kieszeniom bocznym dostęp do nich jest ułatwiony, można przechowywać w nich potrzebne przedmioty i gadżety. 

  Zastosowanie składanego kaptura przydaje się w zmiennych warunkach atmosferycznych, kiedy potrzebne jest jeszcze lepsze zabezpieczenie. 

  Rzep umożliwia regulację mankietów, dlatego kurtka może być wkładana zarówno przez szczupłe, jak i puszyste osoby. 

  Kołnierz polarowy w kontrastującym kolorze doskonale zabezpiecza przed zabrudzeniem. Z kolei specjalny zaczep ułatwia noszenie kluczy oraz identyfikatora – nie da się ich zgubić, a do tego są zawsze dobrze widoczne. 

  Zastosowanie podwójnych szwów sprawia, że nawet w trakcie regularnego użytkowania po kurtce nie widać żadnych oznak zużycia. 

  Zastosowana listwa ochronna stanowi przydatne zabezpieczenie przed ciałami stałymi. 

  Kurtka odblaskowa zapewnia ochronę i lepszą widoczność po zapadnięciu zmroku. 

  Prezentowany model jest zgodny z CE, dzięki czemu użytkownicy mają pewność, że korzystają z najlepszej jakości produktu. 

  Wygoda jest uwarunkowana 4 dużymi kieszeniami oraz jedną ukrytą, która idealnie nadaje się do przechowywania telefonu. 

  Dwustronny zamek błyskawiczny zabezpiecza przed chłodem, podmuchami wiatru i deszczem. Na uwagę zasługuje także możliwość nadruku oraz personalizacji ubioru. 

  Pas został wykończony przy pomocy półelastycznego materiału, dzięki czemu doskonale pasuje i nie powoduje odcisków. 

  Pętla pozwala na doczepienie do kurtki radiotelefonu, co ułatwia wykonywanie obowiązków zawodowych. 

  Producent zastosował najlepszej jakości tkaninę wzbogaconą w filtr 40+ oraz UPF, dzięki czemu blokuje aż 98% promieni UV.

  S161S

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii