Nakolanniki ONKNEEPAD

  Indeks: ONKNEEPAD

  Raw-Pol R.E.I.S.

  39.00 zł
  netto

  39.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Nakolanniki przydają się w trakcie wielu prac i czynności wykonywanych w pozycji klęczącej. Do produkcji osłony zastosowano skórę syntetyczną. W środku znajduje się tworzywo EVA, które zapewnia optymalną twardość, wytrzymałość i poprawia komfort w trakcie wykonywanych czynności. 

  Nakolanniki mają paski mocujące, które można zapinać na rzepy. Samo wkładanie ochraniaczy jest bardzo przyjemne, a opcja regulacji pozwala na dopasowanie ich do szerokości nogi. 

  Ochrona kolan jest niezwykle ważna, gdyż wszelkiego rodzaju obicia i potłuczenia niekorzystnie wpływają na stan zdrowia i jakość wykonywanej pracy. Stosowane nakolanniki sprawiają, że można uniknąć przedziurawienia spodni w przypadku regularnego klękania albo pracy na kolanach (nie przecierają się). 

  Nakolanniki są szczególnie przydatne w trakcie układania kostki brukowej, wykonywania remontów, układania podłogi czy kafelek. 

  Wielogodzinne klęczenie może przyczynić się do pogorszenia stanu zdrowia i kondycji stawów, ale można tego uniknąć dzięki zastosowaniu dobrej jakości nakolanników. To doskonała opcja w trakcie prac wykonywanych w domu czy na dworze, ale nakolanniki przydają się także osobom aktywnym zajmującym się sportami wyczynowymi albo hobbystyczną jazdą na rowerze czy rolkach. 

  Prezentowane nakolanniki powstały zgodnie z wymaganiami normy EN14404. 

  ONKNEEPAD

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii