ClickCease

Przeciwodpryskowe okulary ochronne GOG-ICER-DARK

Indeks: GOG-ICER-DARK

Raw-Pol R.E.I.S.

4,50 zł
netto

4,50 zł
brutto
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Przeciwodpryskowe okulary ochronne zaliczane są do 1 klasy optycznej, dzięki czemu zapewniają jeszcze lepsze zabezpieczenie wzroku przed szkodliwymi substancjami oraz odpryskami ciał stałych. 

Prezentowane okulary mają specjalny filtr, który odpowiada za ochronę przed olśnieniem słonecznym 5-3. 

Okulary ochronne powstały z bardzo wytrzymałego materiału, jakim jest poliwęglan, dzięki któremu zapewniono ochronę przed uderzeniami F. 

Na szczególną uwagę zasługują przyciemnione szkła, czyli oczy są chronione zarówno przed szkodliwym promieniowaniem wytwarzanym w trakcie spawania, jak i promieniami słonecznymi. 

Przeciwodpryskowe okulary ochronne mają szerokie ramiona, które dodatkowo chronią część twarzy i pozwalają uniknąć przedostawania się nawet najdrobniejszych ciał stałych. 

Prezentowany model ma niewielkie otwory, które można znaleźć na końcu ramion. To wygodne rozwiązanie, które pozwala doczepić sznurek. Po zakończonym używaniu okularów można je odwieszać na szyję, a kiedy zaistnieje taka konieczność – ponownie założyć. 

Okulary ochronne zabezpieczają narząd wzroku przed odpryskami ciał stałych, czyli sprawdzają się w wielu profesjach. Przede wszystkim zdecydowanie redukują niebezpieczeństwo w trakcie prac ręcznych oraz maszynowych, w których trakcie dochodzi do obróbki drewna, tworzyw sztucznych oraz metali. Okulary przydają się także przy pracy z ceramiką oraz pozyskiwaniem kopalin. To przydatna ochrona we wszystkich miejscach, gdzie ryzyko wybuchu jest stosunkowo wysokie. 

Na trwałość okularów bezpiecznych przekłada się zastosowanie najlepszej jakości materiałów, które chronią przed małymi odpryskami ciał stałych. Zabezpieczają wzrok przed elementami o energii uderzenia dochodzącej do 45 m/s (F). 

W trakcie produkcji okularów zastosowano najnowszą technologię oraz najlepszej jakości materiały, dlatego produkt jest zgodny z wymaganiami normy EN166 oraz EN172. 

GOG-ICER-DARK

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii