Okulary ochronne Honeywell Avatar™ OTG

  Indeks: HW-OO-AVATARTB

  HONEYWELL

  63.60 zł
  netto

  63.60 zł
  brutto
  Kolor
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Okulary ochronne łączą w sobie estetykę, wygodę i zabezpieczenie wzroku. Producent zastosował bardzo zaawansowaną technologię honeywell Avatar™ OTG, która przekłada się na odczuwany komfort i nienagnany styl. 

  Prezentowany model jest zaliczany do 1 klasy optycznej. 

  Ważną cechą jest powłoka przeciwodblaskowa – to gwarancja doskonałej przejrzystości. Jednocześnie pozwala odciążyć oczy, które bardzo męczą się odblaskami i jaskrawym światłem. 

  Over –the-Glass, czyli zastosowana ochrona przed zarysowaniem sprawia, że po okularach przez długi czas nie widać żadnych śladów użytkowania. 

  Ramiona są ergonomiczne i specjalnie zaprojektowane. Na uwagę zasługuje system wentylacji pośredniej – każdy z tych elementów przekłada się na komfort w trakcie użytkowania. 

  Zapadkowy zawias występujący w zausznikach ma15-stopniową regulację. 

  Nanosek jest elastyczny, regulowany oraz wielomateriałowy, czyli bez problemu dopasowuje się do kształtu twarzy i potrzeb użytkownika. 

  Z kolei wprowadzenie elastycznych zauszników ma na celu jeszcze lepsze dopasowanie i odczuwanie komfortu w trakcie noszenia. 

  Zastosowanie Multi-Material Technology plus (MMT+), czyli nowoczesnej mieszanki gumowej pozwala uzyskać wyjątkową przyczepność i zagwarantować użytkownikowi wygodę. Używana technologia pozwala ograniczyć niekorzystne parowanie, które stanowi spory problem w okularach. 

  Stosowanie prezentowanego produktu to doskonała forma zabezpieczenia przed niewielkimi odpryskami ciał stałych, których energia uderzeń nie przekracza 45 m/s (F). 

  Soczewka jest odznaczona jako 2C-1.2 HON 1 F.

  Okulary ochronne powstają zgodnie z wymaganiami normy EN166 oraz EN170.

  HW-OO-AVATARTB

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii