Rękawice ochronne gumowe RCLEANER

  Indeks: RCLEANER

  Raw-Pol R.E.I.S.

  14.00 zł
  netto

  14.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Do produkcji rękawic zastosowano silikon. Dobrej jakości materiał przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości i przedłużenia żywotności. W części chwytnej wykorzystano silikonowe włosie, które jest trwałe i prezentuje się bardzo atrakcyjnie. 

  Rękawice nie ślizgają się, gdyż zastosowano specjalną chropowatą strukturę. Jest to szczególnie przydatne wiosną i latem, kiedy ciepło panujące na dworze przyczynia się do zwiększenia potliwości dłoni. 

  Rękawice ochronne gumowe RCLEANER są wytrzymałe i odporne na rozciąganie. Zachowują jednakowy kształt nawet w trakcie regularnego użytkowania. 

  Prezentowany model może być wykorzystywany do różnego rodzaju prac w gospodarstwie domowym. Rękawiczki ochronią dłonie w trakcie zmywania naczyń, czyszczenia produktów spożywczych i pielęgnacji zwierząt. To doskonały wybór do mycia podłóg, kiedy to używane zostają silne detergenty, które niekorzystnie wpływają na wygląd i kondycję skóry.  

  Rękawiczki ochronne przydadzą się do czynności pielęgnacyjnych, kiedy na ubraniach znajdzie się sierść zwierząt, sprawnie wyczyszczą także tapicerkę w samochodzie. Przy ich pomocy można usuwać zarówno niewielkie, jak i całkiem spore zanieczyszczenia. 

  Na uwagę zasługuje specjalny zaczep, który powstał z myślą o komfortowym wieszaniu rękawic. 

  Rękawice ochronne zostały umieszczone w pudełkach, dzięki czemu prezentują się bardzo atrakcyjnie i jednocześnie nie tracą cennych właściwości. 

  W trakcie produkcji zastosowano normę EN ISO 21420.

  Rękawiczki dostępne są w rozmiarze uniwersalnym. 

  RCLEANER

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii