Rękawice ochronne powlekane NBR (nitrylo-kauczuk) RHYDON

  Indeks: RHYDON

  Raw-Pol R.E.I.S.

  10.40 zł
  netto

  10.40 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

  Rękawice ochronne powstały z bardzo wytrzymałych materiałów, które przyczyniają się do zwiększenia komfortu w trakcie użytkowania. NBR (nitrylo-kauczuk) został wykorzystany do oblania części wierzchniej oraz chwytnej. 

  To sprzęt, który przyczynia się do maksymalnej ochrony rąk, a to wszystko dzięki zastosowaniu mankietów sięgających do połowy przedramienia. 

  Na uwagę zasługuje wyściółka wykonana z bawełny przyczyniająca się do zwiększenia komfortu w trakcie wkładania oraz zdejmowania rękawic. To model, który może być wykorzystywany zarówno latem, jak i zimą, gdyż wspomniana warstwa bawełny zapobiega poceniu się rąk. Odpowiedni materiał sprawia, że zwiększa się komfort w trakcie wykonywania czynności zawodowych albo prac wokół domu. 

  Rękawice ochronne powlekane są odporne na szkodliwe działanie olejów, węglowodorów alifatycznych i benzyny, czyli zabezpieczają skórę dłoni przed różnymi szkodliwymi substancjami i materiałami. 

  Prezentowany model rękawiczek sprawdza się w wielu profesjach i pracach, gdyż kontakt z wymienionymi powyżej substancjami odbywa się na przykład na stacjach benzynowych, w magazynach, warsztatach samochodowych i wielu innych miejscach. 

  Rękawiczki powstały zgodnie z wytycznymi normy EN ISO 21420.

  Dostępny jest rozmiar 10. 

  RHYDON

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii