Rękawice ochronne wykonane z poliestru RNYDO-FLUO

  Indeks: RNYDO-FLUOP7

  Raw-Pol R.E.I.S.

  2.45 zł
  netto

  2.45 zł
  brutto
  Kolor
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

  Rękawice ochronne to połączenie wygody i wytrzymałości, dzięki zastosowaniu dobrej jakości poliestru. W celu wzmocnienia producent zastosował ścieg 13 z jednostronnym nakropieniem. Zastosowanie nakropienia z PCV występującego na części dłonicowej to gwarancja doskonałej chwytności przy pracy i dodatkowa wytrzymałość. 

  Prezentowany model świetnie sprawdza się w przemyśle transportowym czy budownictwie ze względu na odporność na rozdarcia. Rękawice są elastyczne, rozciągliwe i wytrzymałe, dzięki czemu doskonale pasują do różnorodnych zadań i bardzo dobrze się dopasowują.  Na końcu znajdują się ściągacze.

  Znajdujące się na części dłonicowej nakropienie z PCV poprawia pewność chwytu i sprawne operowanie przedmiotami. Nakrapianie przyczynia się również do przedłużenia trwałość rękawicy. Są także odporne na rozdarcia. Rękawice świetnie dopasowują się do dłoni. Ich ściągacz doskonale trzyma w nadgarstku i zabezpiecza przed dostaniem się drobnych zanieczyszczeń. Rękawice są stosunkowo cienkie, jednak nie zmniejsza to ich wytrzymałości i rozciągliwości. Bardzo dobrze sprawdzą się w budownictwie oraz szeroko pojętej branży spedycyjnej.

  Rozm. 7-10. Kolory: żółty i pomarańczowy. 

  RNYDO-FLUOP7

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii