REKAWICE OCHRONNE WZMACNIANE SKÓRZANO-TKANINOWE KOZIE ART 319

  REKAWICE OCHRONNE WZMACNIANE SKÓRZANO-TKANINOWE KOZIE ART 319

  Indeks: 319C8

  Silbet

  9.00 zł
  netto

  9.00 zł
  brutto
  Kolor
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

  REKAWICE ART 319 powstały przy pomocy dwóch wytrzymałych materiałów i dostępne są w rozmiarach od 8 do 10. Część grzbietowa jest z 100% bawełnianego dżerseju w kolorze czerwonym LUB NIEBIESKIM, a z kolei do produkcji strony chwytnej, kciuka oraz końcówek palców zastosowano licową kozią skórę. Części skórzane pozostawiono w naturalnym odcieniu. Wszystkie elementy zostały połączone przy pomocy mankietów zapinanych na rzep, dzięki czemu rękawiczki wkłada się wygodnie i można je dopasować do rozmiaru dłoni.
  Amerykański krój oraz kciuk płetwowy zapewniają bezwzględny komfort w trakcie noszenia, a delikatny i trwały materiał sprawia, że rękawice nie ześlizgują się bez względu na warunki atmosferyczne i miejsce wykonywanej pracy.
  REKAWICE ART 319 sprawdzą się w trakcie majsterkowania, prac odbywających się w magazynie, konserwacji oraz obsługi technicznej. Stanowią stały element stroju roboczego w trakcie prac montażowych i demontażowych i sterowania narzędziami ręcznymi oraz elektronarzędziami.

  319C8

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii