Obuwie ortopedyczne BMRKLAKOR3PA

  Obuwie ortopedyczne BMRKLAKOR3PAS

  Indeks: BMRKLAKOR3PA37

  Raw-Pol R.E.I.S.

  70.00 zł
  netto

  70.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Obuwie ortopedyczne BMRKLAKOR3PA wykonane zostało przy użyciu najnowocześniejszej technologii, z użyciem najwyższej jakości materiałów. Wierzchnia część obuwia to naturalna miękka skóra. Tęgość obuwia regulowana dwoma paskami łączonymi klamerkami. Pasek na piętę pozwala utrzymać buty na stopie, bez obawy przed zsunięciem. Buty zaopatrzone w podeszwę typu korek wyposażoną w bieżnik antypoślizgowy oraz pełny profil ortopedyczny, zapewniający doskonałą przyczepność. W codziennym bezpiecznym użytkowaniu butów pomaga:
  - absorpcja energii w części piętowej
  - podparcie łuku podłużnego stopy
  - pelota metatarsalna zmieniająca korzystnie układ nacisków na podeszwowej stronie stopy, co zapewnia komfort przez wiele godzin użytkowania obuwia.
  Buty zaprojektowane dla profesjonalistów:
  - personelu kosmetycznego, laboratorium
  - osób wykonujących pracę stojąco-chodzących
  - pracowników rzeźni, ubojni i chłodni
  - pracowników elektronicznego i wielu innych branż.
  Rozm. 36-46

  Obuwie ortopedyczne to połączenie doskonałej jakości zastosowanych materiałów i użycie najnowszej technologii. 

  Producent zastosował szereg dodatków, a wśród nich pasek na piętę. 

  Wierzchnia część powstałą z naturalnej, miękkiej skóry i ma dwa paski połączone klamerkami, dzięki czemu buty dopasowują się do tęgości stopy, co podnosi komfort w trakcie chodzenia. 

  Prezentowane buty są dedykowane dla osób zajmujących się pracami stojąco-chodzącymi, pracowników chłodni, rzeźni, ubojni, przemysłu elektronicznego i wielu innych profesji. Świetnie sprawdzą się także dla osób pracujących w służbie zdrowia. 

  Obuwie ortopedyczne ma specjalną podeszwę typu korek, która ma pełny profil ortopedyczny – zadba o wygodę w trakcie codziennego użytkowania i pochłonie energię w części piętowej. 

  Producent zadbał o podparcie łuku podłużnego stopy oraz pelota metatarsalna odpowiadających za wygenerowanie zmian w układzie nacisków na podeszwowej stronie stopy. Takie działanie gwarantuje maksymalny komfort odczuwany nawet w trakcie wielogodzinnego noszenia butów. 

  BMRKLAKOR3PA37

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii