Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej
Kolor
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Buty profilaktyczne / klapki 

Obuwie profilaktyczne - klapki robocze

W przemyśle medycznym, porządkowym, gastronomicznym lub spożywczym zastosowanie znajdują buty profilaktyczne. Wykonane jest ze skóry lub skóry ekologicznej. Podeszwa wykonana z tworzywa sztucznego, antypoślizgowa, absorbująca drgania. Na ogół wykonane jest w sposób otwarty, jest lekkie i przeznaczone do wielogodzinnego użytkowania. W tej kategorii znajdują się buty profilaktyczne, klapki, drewniaki, buty gumowe.

Klapki profilaktyczne na każdą potrzebę

Kategoria ta mieści dużą różnorodność lekkiego, mniej zabudowanego obuwia. Klapki stanowią jeden z najprostszych modeli obuwia. Modele obuwia dostępne w tej kategorii udowadniają, że wbrew pozorom nie są to buty mało komfortowe i niestabilne. Cechuje je wysoka jakość, a wiele z nich stanowi typ obuwia profilaktycznego do stosowania w branżach spożywczych, gastronomicznych, medycznych, jak również w profilaktyce zdrowotnej codziennego użytkowania.
Drewniaki i chodaki to produkty wysokiej jakości, dużo z nich reprezentuje typ obuwia profilaktycznego. To komfortowe, często wyściełane welurową skórą modele, dbające zarówno o wygodę nóg, jak i o ich zdrowie. Gwarantuje to w licznych modelach obecność profili ortopedycznych.
O bezpieczeństwo tego rodzaju obuwia bezwzględnie dbają producenci. Ogromna dbałość o wykonanie oraz jakość użytego materiału, antypoślizgową podeszwę, elementy wykończeniowe świadczą o kompetencji wykonania. To lekkie, profilaktyczne obuwie polecane jest osobom, które na nogach spędzają długie godziny pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Czytaj więcej Zobacz mniej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki